تعمیر و سرویس مینی چیلر تراکمی

تعمیر و سرویس چیلر و مینی چیلر تراکمی

چیلر تراکمی:
چیلرهای تراکمی از گازهای مبرد همچون فریون در چرخه انتقال گرمای خود استفاده می کنند و جهت حرکت گاز و متراکم کردن آن، از دستگاه متراکم کننده یا همان کمپرسور استفاده می کنند. در واقع باید گفت چیلرهای تراکمی همان کولرهای گازی هستند در مقیاس بسیار بزرگ تر و با ظرفیت بسیار بالاتر؛ در این نوع چیلرها، کندانسورها با هوا یا با آب و هوا خنک می شوند. در چیلرها، از آب جهت انتقال سرما یا گرما استفاده می شود که در داخل فن کویل هایی که در داخل محیط نصب شده اند حرکت می کند. یعنی آب در داخل یونیت خارجی چیلر، گرم یا سرد شده و به فن کویل داخلی منتقل می شود و باعث خنک شدن یا گرم شدن محیط می گردد؛ چیلرهای تراکمی بسته به نوع کمپرسور خود تقسیم بندی می شوند.
۱- چیلرهای تراکمی رفت و برگشتی که دارای کمپرسور رفت و برگشتی یا همان پیستونی هستند.
۲- چیلرهای تراکمی اسکرو که دارای کمپرسور اسکرو هستند.

این نوع چیلرها به دلیل استفاده از کمپرسورهایی با ظرفیت بالا و دارای آلات محرکه زیاد، بسیار پرمصرف بوده و هزینه تعمیرات و نگهداری بالایی دارند.

 

مینی چیلر تراکمی:

مینی چیلرها در اصل چیلرهای کوچکی هستند که برای آپارتمان ها و ساختمان هایی که می خواهند سرمایش و حتی گرمایش مستقلی داشته باشند و مشکلات مربوط به موتورخانه مرکزی را تحمل نکنند به کار می رود .
معمولا مینی چیلرها یک چیلر هوا خنک هستند که با خنک کردن آب در اواپراتور آنرا به داخل ساختمان منتقل می کنند و این آب با چرخش در فن کویل ها عمل خنک کاری ساختمان را انجام می دهد .
مینی چیلرها در اصل یک پمپ حرارتی می باشد که می تواند آب گرم مورد نیاز در زمستان را نیز فراهم نماید البته در بعضی مینی چیلرها که گرمایشی نیز می باشند با قراردادن یک مشعل (شعله) عمل گرم کردن آب نیز انجام شده و آب گرم مورد نیاز فن کویل ها تامین می گردد .

مرکز خدمات تیک سرویس با داشتن نمایندگی خدمات پس از فروش چندین برند معتبر و تکنسینهای مجرب در تهران آماده ارائه خدمات در خصوص نصب ، سرویس و تعمیرات تخصصی در خصوص انواع مینی چیلر و چیلرهای تراکمی در شهر تهران میباشد.

شما مشتریان گرامی میتوانید با ثبت سفارش خدمات بصورت آنلاین یا تلفنی ، سفارش خود را ثبت نموده تا کارشناسان ما نسبت به پیگیری سفارش خدمات شما در اسرع وقت اقدام نمایند.

شماره های ثبت سفارش تلفنی:

۰۲۱-۸۸۸۶۵۰۶۹

۰۲۱-۸۸۸۶۳۹۵۰

۰۲۱-۲۶۴۵۴۱۶۹

۰۹۱۲۱۵۳۴۴۱۲