تعمیر و سرویس اسپلیت مرکزی

نصب ، سرویس و تعمیر اسپیلت مرکزی

اسپیلت مرکزی:

به طور کلی سیستم اسپلیت مرکزی که با علائم اختصاری مانند VRV, MULTI V,VRF یا GHP مشخص می شود دارای یک کندانسور بیرونی ) که معمولا در بام ساختمان نصب می شوند( و تعدادی پنل اسپلیت داخلی با امکان انتخاب نوع پنل اسپلیت و امکان تنظیم دمای دلخواه در هر یک از فضاهای ساختمان می باشند.

سیستم اسپلیت مرکزی یا VRF معمولاً در ساختمانهای بزرگ و مراکز تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

منبع تغذیه انرژی این دستگاه ها بر اساس نوع یا برند می تواند از برق سه فاز و یا گاز شهری باشد.

به دلیل استفاده از کمپرسور دور متغیر SCROLL و موتور فن دور متغیر در کندانسور های سیستم های اسپلیت مرکزی , ضریب عملکرد دستگاه (COP) تا حد قابل ملاحظه ای افزایش یافته )حدود ۴( و نتیجتا″ این دستگاه ها با مقدار کمتری از مصرف انرژی , مقادیر بیشتری سرمایش و گرمایش تولید می نمایند.

امروزه در سیستم اسپلیت مرکزی (VRF) جدید (نسل چهارم) علاوه بر بهینه سازی های انجام یافته در خصوص بخش سرمایش ، کاهش مصرف انرژی و سیستم های کنترلی مورد نیاز ، همچنین با استفاده از سیال جاذب انرژی بعنوان سیال واسطه امکان تامین گرمایش به صورت پیوسته (Heating continuous ) تامین گردیده است.

شما مشتریان گرامی میتوانید با ثبت سفارش خدمات بصورت آنلاین یا تلفنی ، سفارش خود را ثبت نموده تا کارشناسان ما نسبت به پیگیری سفارش خدمات شما در اسرع وقت اقدام نمایند.

شماره های ثبت سفارش تلفنی:

۰۲۱-۲۶۴۵۴۱۶۹

۰۲۱-۲۲۹۸۶۵۹۲

۰۹۱۲۱۵۳۴۴۱۲