پرتال پرسنل

اپلیکیشن تیک سرویس

دانلود اپلیکیشن پرسنل:

مرکز فروش و خدمات تیک سرویس، جهت تسریع در پخش کار و پیگیری سریع سفارشات خدمات مشتریان، اپلیکیشن پخش کار برای پرسنل خدمات تدارک دیده است.

در این اپلیکیشن، پخش کار متناسب با موقعیت مکانی پرسنل روی نقشه و مناطق تحت پوشش خدمات این مرکز انجام میپذیرد و فقط برای پرسنل خدمات این مرکز که در سامانه ثبت نام شده اند و مورد تایید این مرکز میباشند بوده و با وارد کردن نام کاربری و دریافت کد تایید میتوانند از آن استفاده نمایند.

این اپلیکیشن انحصارا توسط پرسنل خدمات قابل استفاده میباشد و مشتریان عزیز نمیتوانند از امکانات آن استفاده نمایند.

آرشیو مدارک فنی تیک سرویس

آرشیو مدارک فنی:

یکی از موارد مهم در مرکز فروش و خدمات تیک سرویس، استفاده از کارشناسان و تکنسینهای دوره دیده و دارای اطلاعات فنی بالا در حوزه تجهیزات سرمایشی، گرمایشی و تهویه مطبوع میباشد.

در این راستا، بخش آرشیو مدارک فنی برای کارشناسان و تکنسینهای این مرکز تدارک دیده شده است. کارشناسان و تکنسینهای عزیز میتوانند با مراجعه به این بخش و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور از آخرین آیین نامه های نظام مهندسی، اطلاعات فنی، یوزر منوئل و سرویس منوئل دستگاههای تحت پوشش نمایندگی استفاده نمایند.

این بخش انحصارا توسط پرسنل خدمات قابل دسترسی میباشد و مشتریان عزیز نمیتوانند از امکانات این بخش استفاده نمایند.

مرکز پذیرش تیک سرویس

مرکز پذیرش پرسنل:

مرکز فروش و خدمات تیک سرویس، با اختصاص بخش مرکز پذیرش پرسنل، برای  تکنسینهای واحد خدمات خود این امکان را فراهم نموده تا بتوانند با نام کاربری و رمز عبور اختصاصی وارد این بخش شوند.

در این بخش، کلیه مراحل پخش کار، گزارش کار، تنظیم فاکتور شامل ثبت قطعات از انبار مرکزی و اجرت ها، ثبت عکس دستگاه و ثبت امضای مشتری بصورت مکانیزه و تحت وب توسط تکنسین خدمات انجام و پس از بایگانی در سرور این مرکز، نسبت به ارائه فاکتور بصورت فایل pdf به مشتری اقدام نماید.

این بخش انحصارا توسط پرسنل خدمات قابل دسترسی میباشد و مشتریان عزیز نمیتوانند از امکانات این بخش استفاده نمایند.