نمایندگی مجاز تعمیر و سرویس پکیج آریستون

نمایندگی تعمیر و سرویس پکیج آریستون

مرکز خدمات تیک سرویس، نمایندگی مجاز تعمیر، سرویس و خدمات پس از فروش پکیج آریستون در تهران می باشد. چنانچه پکیج آریستون شما به هر دلیل درست کار نکند، برای تعمیر و سرویس پکیج خود اقدام می‌کنید و آن زمان است که با تماس یا ثبت سفارش آنلاین در وب سایت تیک سرویس، تعمیر کار و سرویس کار مجاز پکیج آریستون برای شما اعزام می گردد.

تعمیر پکیج آریستون

تعمیر پکیج آریستون یکی از انواع خدماتی است که برای دستگاه پکیج شما، در مرکز خدمات تیک سرویس ارائه می‌شود. متناسب با مدل پکیج دیواری آریستون، مشکل به وجود آمده برای پکیج شما و با تجربه تعمیرکار پکیج، خرابی پکیج به راحتی توسط او تشخیص داده می‌شود و در زمان کوتاه تری کار تشخیص عیب پکیج آریستون و تعمیر آن انجام می شود.

چرا برای تعمیر و سرویس پکیج تیک سرویس را انتخاب میکنید

۱. مرکز خدمات تیک سرویس عضو رسمی اتحادیه تهویه مطبوع تهران میباشد.
۲. مرکز خدمات تیک سرویس به عنوان نمایندگی خدمات پس از فروش پکیج آریستون در تهران فعالیت مینماید.
۳. کلیه تکنسینهای مرکز خدمات تیک سرویس دارای مدرک فنی و حرفه ای بوده و بین ۳ تا ۱۴ سال سابقه کار در خصوص تعمیرات تخصصی پکیج آریستون دارند.
۴. کلیه تکنسینهای مرکز خدمات تیک سرویس طی آزمونهای شفاهی و عملی خاص گزینش شده و بهترینها انتخاب میگردند.
۵. در خصوص تعمیرات تخصصی پکیج آریستون از قطعات اصلی استفاده نموده و قطعات اصلی دارای طول عمر بالا میباشند.
۶. قبل از تعمیر پکیج آریستون شما، طی کارشناسی تکنسینهای ما قیمت حدودی تعمیرات پکیج به اطلاع شما میرسد و پس از تایید شما نسبت به تعمیر پکیج اقدام میگردد.
۷. کارهای انجام شده در خصوص تعمیرات پکیج آریستون به مدت یک ماه از طرف مرکز خدمات تیک سرویس ضمانت میشود.
۸. شعار ما در مجموعه تیک سرویس “رضایت مشتری” میباشد و کلیه موارد را در تحقق این مهم بکار میبریم.
۹. صداقت و انجام کار تخصصی تعمیرات پکیج آریستون سرلوحه کار ما میباشد.
شما مشتریان عزیز می‌توانید از طریق کلیک در قسمت ثبت آنلاین درخواست خدمات سرویس پکیج خودتان را ثبت کنید تا تکنسینهای ما در اسرع وقت تعمیر پکیج شما را انجام دهند.

سرویس پکیج آریستون

سرویس پکیج آریستون شامل خدمات متفاوتی می باشد. پیشنهاد میشود سرویس پکیج آریستون خود را در فواصل زمانی شش ماهه انجام دهید (در ابتدای فصل بهار و پاییز). سرویس پکیج آریستون شما با فواصل زمانی مشخص، موجب کاهش احتمال نیاز شما به تعمیر پکیج آریستون می‌شود. این امر موجب کاهش آسیب‌های وارده به پکیج می‌شود.

مراحل سرویس پکیج آریستون

۱. باز کردن قاب دستگاه پکیج آریستون
۲. دمونتاژ کلیه قطعات پکیج آریستون
۳. تمیز کردن قسمت فن و بلوور پکیج آریستون و کنترل پرشر سوئیچ هوا و شلنگ های ارتباطی
۴. اسیدشویی مبدل اولیه و ثانویه پکیج آریستون
۵. شستشوی کلیه بلوک های چپ و راست پکیج آریستون
۶. شستشو و کنترل پمپ سیرکولاتور پکیج آریستون
۷. کنترل اهم کلیه ان تی سی ها و پرشر سوئیج آب و قطعات کنترلی پکیج آریستون
۸. تمیز کردن محفظه احتراق پکیج آریستون و جرقه زن ها
۹. کنترل کامل دودکش و رفع هرگونه گرفتگی و نشتی در دودکش پکیج
۱۰. تنظیم شیر گاز و شعله بلند و کوتاه پکیج آریستون
۱۱. بستن و مونتاژ کامل پکیج آریستون و تست نهایی پکیج

مراحل تعمیر پکیج آریستون

۱. ابتدا متناسب با توضیحات شما در خصوص ایراد پکیج آریستون، حدود ۵۰ درصد عیب پکیج مشخص میشود.
۲. با مراجعه به محل نصب پکیج آریستون و بررسی دستگاه عیب دستگاه مشخص و قطعات و لوازم معیوب پکیج آریستون شما شناسایی میشود.
۳. در صورتی که نیاز به تعویض قطعه پکیج آریستون باشد، قطعات پکیج آریستون تعویض و عیب برطرف میگردد.
۴. اگر نیاز به سرویس پکیج آریستون باشد، سرویس پکیج توسط تکنسین انجام میشود.
۵. اگر دستگاه پکیج و سیستم رادیاتورها و شوفاژ آبریزی داشته باشد، توسط تعمیرکار پکیج آریستون، آبریزی رفع میگردد.
۶. نهایتا پس از تعمیر پکیج آریستون و تست کامل، دستگاه به مشتری تحویل می شود.

انواع پکیج آریستون

تنظیم پکیج آریستون

در پکیج های آریستون، تنظیمات از روی پنل خود دستگاه انجام می شود. برای تغییر فصل زمستانه فقط باید ولوم مربوط به رادیاتور و گرمایش را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا دمای رادیاتورها بالا رود و اگر ولوم را تا انتها در حالت خلاف عقربه های ساعت گرد بچرخانید، سیستم رادیاتور ها قطع شده و فقط حالت آب گرم بهداشتی فعال است.
برای گرم شدن آب گرم بهداشتی پکیج آریستون نیز ولومی که با علامت شیر مشخص شده را در جهت عقربه های ساعت گرد بچرخانید تا آب پکیج شما گرمتر شود.

سوالات متداول درباره تعمیر پکیج آریستون

گاهی اوقات قبل از اینکه برای تعمیر یا سرویس پکیج آریستون خود نیاز به سفارش تکنسین فنی داشته باشید، سوالاتی در خصوص تعمیر و یا سرویس پکیج برای شما مشتریان عزیز بوجود می آید. با خواندن مطالب زیر و سوالات رایج در خصوص تعمیر پکیج اگر مشکل حل نشد، با مرکز خدمات تیک سرویس تماس بگیرید تا تکنسین تعمیرات پکیج اعزام گردد.

• دلیل افت فشار در پکیج آریستون چیست؟

یکی از رایج ترین سوال ها برای کسانی که از پکیج دیواری استفاده می کنند، آن است که چرا پکیج دچار افت فشار می شود؟ در پاسخ به این سوال می توانیم بگویم که خرابی شیر تخلیه فشار، خرابی شیر پرکن، نشتی رادیاتورها، سوراخ شدن منبع انبساط ازجمله رایج ترین دلایل برای افت فشار در پکیج می باشد.

• علت سر و صدای پکیج آریستون چیست؟

از جمله دلایل سروصدای پکیج آریستون میتوان به منبسط و منقبض شدن لوله های آب در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها اشاره کرد. خرابی پمپ سیرکولاتور، خرابی فن تخلیه دود و وجود هوا در لوله های پکیج از دیگر دلایل تولید صدا در پکیج آریستون می باشد.

• دلیل نشتی آب در پکیج چیست ؟

ابتدا باید اتصالات لوله ها را بررسی کنید تا از محکم بودن و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید و در صورتی که اتصالات محکم نبود شما می توانید از واشرها برای آب بند کردن اتصالت استفاده کنید، اتصالات شامل شلنگ های زیر پکیج، شیرهای زیر پکیج و شیرهای رادیاتورها میباشد. در مرحله بعد شما باید آبریزی داخل پکیج را بررسی کنید این بررسی شامل اتصال لوله ها به مبدل، اتصال پمپ به شاسی، اتصالات قطعات داخلی پکیج و … میباشد، البته در صورتی که با پکیج آشنایی ندارید می توانید از یک تعمیرکار پکیج کمک بگیرید.

• چرا آب گرم مصرفی در پکیج آریستون گرم نمیشود؟

بعضی اوقات در پکیج های آریستون، با اینکه دمای آب در مدار گرمایشی بالاست، دمای آب مصرفی پایین می باشد. از دلایل این مشکل احتمال خرابی قطعات مکانیکی و الکتریکی پکیج آریستون شما میباشد. اگر کلیه قسمتها چک شد، احتمال خرابی برد کنترل پکیج آریستون بالا میرود.

• چرا قسمتی از رادیاتور سرد و قسمتی گرم است؟

برای تعمیر پکیج در این مواقع ابتدا بهتر است رادایاتورها هواگیری شود. اگر با ریست کردن ترموستات و تمیز کردن دیگ پکیج این مشکل حل نشد، باید کل رادیاتورها باز شود و رسوب داخل آن تمیز گردد.

• طریقه رسوب زدایی در تعمیر پکیج آریستون چگونه است؟

از ابتدایی ترین کارها در سرویس پکیج آریستون، تمیز کردن و رسوب زدایی فیلتر مغناطیسی پکیج آریستون می باشد. مورد مهم دیگر باز کردن فیلتر سه راهی برنجی ورودی سیستم گرمایش پکیج آریستون می باشد، این فیلتر در مسیر ورودی مدار گرمایش و در سمت راست بلوک هیدرولیکی جای گذاری شده است.
لازم بذکر است، پکیج آریستون مجموعه ای از قطعات مکانیکی می باشد که در صورت خرابی شما نیاز دارید که به سرویس پکیج اقدام کنید. البته برای جلوگیری از خرابی پکیج و کاهش هزینه های پکیج آریستون خود، شما می توانید اقدام به سرویس سالیانه و دوره ای پکیج نمائید. سرویس پکیج خود را حتما به سرویس کار مجاز پکیج آریستون واگذار نمائید.

• نشانه های رسوب گرفتن در پکیج آریستون چیست؟

۱. گرم و سرد شدن آب گرم مصرفی ( حمام و سرویس بهداشتی )
۲. شنیدن صدا از مبدل دستگاه پکیج آریستون.
۳. بالا رفتن بار دستگاه پکیج آریستون.
۴. دمای نامناسب آب مصرفی و سیستم گرمایشی رادیاتور ها.

مطالاب آموزشی تعمیرات پکیج دیواری

شما عزیزان میتوانید جهت اطلاع بیشتر در خصوص نحوه کار پکیج ، سرویس پکیج و تعمیر پکیج از مطالب آموزشی وبسایت تیک سرویس با لینکهای ذیل مراجعه نمائید

روشهای انتخاب یک پکیج گرمایشی خوب و مقرون به صرفه چیست؟

روش رفع افت فشار در پکیج دیواری و رادیاتور.

علایم خرابی پکیج دیواری چیست؟

ویژگی های یک پکیج خوب کدام است؟

اجزاء تشکیل دهنده پکیج شوفاژ دیواری و توضیح عملکرد هر قطعه کدام است؟

تفاوت پکیج دیواری و پکیج زمینی چیست؟

دلایل آبریزی پکیج چیست؟

پکیج فن دار و پکیج بدون فن چه تفاوت هایی با هم دارند؟

مبدل حرارتی صفحه ای و عملکرد مبدل حرارتی صفحه ای

مناطق تحت پوشش خدمات و تعمیرات پکیج آریستون در تهران

مرکز خدمات تیک سرویس با داشتن تکنسین های متعدد در سطح مناطق ۱ تا ۴ تهران بزرگ مشغول انجام وظیفه برای شما مشتریان گرامی میباشد. در صورتیکه در مناطق ۱ تا ۴ تهران بزرگ سکونت دارید میتوانید از خدمات ما استفاده نمائید و در صورت درخواست شما جهت تعمیرات پکیج بتوانیم در کوتاه‌ترین زمان در خدمت شما باشیم.

قیمت فروش جدید پکیج آریستون

جهت اطلاع شما مشتریان عزیز از قیمت جدید پکیج های آریستون یا فروش جدید پکیج آریستون، کافیست با کلیک روی محصولات فروشگاه یا با تماس با شماره های زیر، از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید و درخواست خرید پکیج آریستون خود را ثبت نمائید.

۰۲۱-۸۸۸۶۵۰۶۹
۰۲۱-۸۸۸۶۳۹۵۰
۰۲۱-۲۶۴۵۴۱۶۹

مناطق تحت پوشش مرکز خدمات تیک سرویس بشرح ذیل میباشد

مرکز مجاز تعمیر و سرویس پکیج آریستون شرق تهران

تهران پارس ، نارمک ، استخر ، شهرک کاج ، شیان ، لویزان ، مبارک آباد ، حسین آباد ، کوی گلستان ، شهرک امید ، شمیران نو ، شمس آباد

مرکز مجاز تعمیر و سرویس پکیج آریستون شمال تهران

زعفرانیه ، محمودیه ، الهیه ، قیطریه ، نیاوران ، فرمانیه ، کامرانیه ، داوودیه ، جماران ، کاشانک ، دارآباد ، آجودانیه ، صاحبقرانیه ، پاسداران ، گلستان ، دروس ، دزاشیب ، تجریش ، حصاربوعلی ، مینی سیتی ، اقدسیه ، اراج ، ازگل ، لویزان ، شیان ، سوهانک ، چیذر ، قیطریه ، قلهک ، دولت ، اختیاریه ، احتشامیه ، دروس ، دربند ، تجریش ، باغ فردوس ، ولنجک ، منظریه ، اوین ، درکه ، پارک وی ، فرشته ، جردن ، گاندی ، ظفر ، سعادت آباد ، ولیعصر ، شهرک غرب ، کوی فراز ، فرحزاد ، ایوانک ، یوسف آباد ، امانیه ، بلوار آفریقا ، ولیعصر ، شهرک سئول ، ونک ، ملاصدرا ، شیخ بهایی‎

ثبت درخواست تعمیر و سرویس پکیج آریستون در مرکز خدمات تیک سرویس چگونه است؟

در صورت تمایل شما مشتری عزیز مبنی بر اعلام قیمت سرویس و تعمیر پکیج آریستون با شماره های ذیل تماس گرفته و یا با ثبت درخواست آنلاین خدمات در وبسایت تیک سرویس سفارش تعمیر پکیج و یا سرویس پکیج خود را ثبت نمائید تا در اسرع وقت نسبت با اعزام تعمیرکار پکیج و سرویس کار مجاز پکیج اقدام نمائیم و از خدمات تخصصی ما در این خصوص استفاده نمائید.

۰۲۱-۸۸۸۶۵۰۶۹

۰۲۱-۸۸۸۶۳۹۵۰

۰۲۱-۲۶۴۵۴۱۶۹

درج شده در

Leave a Reply

avatar
  تنظیم هشدار برای :  
هشدار برای
دسته بندی ها
آخرین مطالب