نمایندگی مجاز تعمیر و سرویس پکیج ایساتیس

تعمیر و سرویس پکیج ایساتیس

نمایندگی تعمیر و سرویس پکیج ایساتیس در تهران

مرکز خدمات تیک سرویس، نمایندگی مجاز تعمیر، سرویس و خدمات پس از فروش پکیج ایساتیس در تهران می باشد. چنانچه پکیج ایساتیس شما به هر دلیل درست کار نکند، برای تعمیر و سرویس پکیج خود اقدام می‌کنید و آن زمان است که با تماس یا ثبت سفارش آنلاین در وب سایت تیک سرویس، تعمیر کار و سرویس کار مجاز پکیج ایساتیس برای شما اعزام می گردد.

تعمیر پکیج ایساتیس

تعمیر پکیج ایساتیس یکی از انواع خدماتی است که برای دستگاه پکیج شما، در مرکز خدمات تیک سرویس ارائه می‌شود. متناسب با مدل پکیج دیواری ایساتیس، مشکل به وجود آمده برای پکیج شما و با تجربه تعمیرکار پکیج، خرابی پکیج به راحتی توسط او تشخیص داده می‌شود و در زمان کوتاه تری کار تشخیص عیب پکیج ایساتیس و تعمیر آن انجام می شود.

مراحل تعمیر پکیج ایساتیس

۱. ابتدا متناسب با توضیحات شما در خصوص ایراد پکیج ایساتیس، حدود ۵۰ درصد عیب پکیج مشخص میشود.
۲. با مراجعه به محل نصب پکیج ایساتیس و بررسی دستگاه عیب دستگاه مشخص و قطعات و لوازم معیوب پکیج ایساتیس شما شناسایی میشود.
۳. در صورتی که نیاز به تعویض قطعه پکیج ایساتیس باشد، قطعات پکیج ایساتیس تعویض و عیب برطرف میگردد.
۴. اگر نیاز به سرویس پکیج ایساتیس باشد، سرویس پکیج توسط تکنسین انجام میشود.
۵. اگر دستگاه پکیج و سیستم رادیاتورها و شوفاژ آبریزی داشته باشد، توسط تعمیرکار پکیج ایساتیس، آبریزی رفع میگردد.
۶. نهایتا پس از تعمیر پکیج ایساتیس و تست کامل، دستگاه به مشتری تحویل می شود.

سرویس پکیج ایساتیس

سرویس پکیج ایساتیس شامل خدمات متفاوتی می باشد. پیشنهاد میشود سرویس پکیج ایساتیس خود را در فواصل زمانی شش ماهه انجام دهید (در ابتدای فصل بهار و پاییز). سرویس پکیج ایساتیس شما با فواصل زمانی مشخص، موجب کاهش احتمال نیاز شما به تعمیر پکیج ایساتیس می‌شود. این امر موجب کاهش آسیب‌های وارده به پکیج می‌شود.

مراحل سرویس پکیج ایساتیس

۱. باز کردن قاب دستگاه پکیج ایساتیس
۲. دمونتاژ کلیه قطعات پکیج ایساتیس
۳. تمیز کردن قسمت فن و بلوور پکیج ایساتیس و کنترل پرشر سوئیچ هوا و شلنگ های ارتباطی
۴. اسیدشویی مبدل اولیه و ثانویه پکیج ایساتیس
۵. شستشوی کلیه بلوک های چپ و راست پکیج ایساتیس
۶. شستشو و کنترل پمپ سیرکولاتور پکیج ایساتیس
۷. کنترل اهم کلیه ان تی سی ها و پرشر سوئیج آب و قطعات کنترلی پکیج ایساتیس
۸. تمیز کردن محفظه احتراق پکیج ایساتیس و جرقه زن ها
۹. کنترل کامل دودکش و رفع هرگونه گرفتگی و نشتی در دودکش پکیج
۱۰. تنظیم شیر گاز و شعله بلند و کوتاه پکیج ایساتیس
۱۱. بستن و مونتاژ کامل پکیج ایساتیس و تست نهایی پکیج

انواع پکیج ایساتیس

پکیج ایساتیس مدل سیمات یا سوپر لوکس/Simat-Super Lux

پکیج ایساتیس مدل سوپرلوکس یا سیمات جزء دستگاه های پکیج دیواری بسیار با کیفیت ساخت شرکت ایساتیس می باشد. پکیج سیمات، دارای قطعات و لوازم ایتالیایی بوده و نمونه بومی شده پکیج آریستون ایتالیا می باشد.

عیب یابی و کد های خطا و ارور های پکیج ایساتیس مدل سیمات یا سوپر لوکس

پکیج ایساتیس مدل نیو استار/ New Star

پکیج ایساتیس مدل نیو استار شامل دو مدل رومو/ Romo و مهر/ Mehr می باشد.

پکیج ایساتیس مدل نیو استار رومو/ New Star Romo

پکیج ایساتیس مدل رومو تک مبدل بوده و دارای کیفیت ساخت بالا می باشد. این محصول جزء پر فروش ترین مدلهای پکیج ایساتیس بوده و کلیه قطعات این پکیج در بازار ایران موجود می باشد.

پکیج ایساتیس مدل نیو استار مهر/ New Star Mehr

پکیج ایساتیس مدل مهر نیز تک مبدل بوده و دارای کیفیت ساخت بالا می باشد. این محصول نیز جزء پر فروش ترین مدلهای پکیج ایساتیس بوده و کلیه قطعات این پکیج در بازار ایران موجود می باشد.

پکیج ایساتیس مدل نیو استار دو مبدل ۳۰FF

پکیج ایساتیس مدل نیواستار دو مبدل دارای کیفیت ساخت بالا می باشد. این محصول نیز جزء پر فروش ترین مدلهای پکیج ایساتیس بوده و کلیه قطعات این پکیج موجود می باشد.

عیب یابی و کد های خطا و ارور های پکیج ایساتیس مدل نیو استار رومو و مهر

کد خطا پکیج ایساتیس و مفهوم کد خطا
E1 افت فشار آب مدار گرمایش
E2 عدم تشکیل یا تشخیص شعله
E3 اشکال در NTC گرمایشی
E4 اشکال در NTC مصرفی
E6 انسداد دودکش – خطای پرشرسوئیچ دود
E7 افزایش بیش از دمای مدار گرمایش (فعال شدن کلید حرارتی)
E8 عدم برقراری ارتباط برد اصلی با برد صفحه نمایش
E9 محل جامپر S4 را تغییر دهید .
EE دیپ سوئیچ و یا جامپر بر روی برد اصلی جا به جا شده است

تنظیم پکیج ایساتیس

تنظیمات پکیج ایساتیس بسیار ساده میباشد. در پکیج های نیو استار با باز کردن دریچه پایین پکیج به کلیدهای فرمان دسترسی پیدا میکنید. شما میتوانید از این کلید های فرمان جهت تغییر فصل پکیج ایساتیس، تغییر دمای رادیاتورها و آب گرم بهداشتی درفصل تابستان و زمستان استفاده نمائید.
در پکیج ایساتیس مدل سوپر لوکس یا سیمات، این تنظیمات از روی پنل خود دستگاه انجام می شود. برای تغییر فصل زمستانه فقط باید ولوم مربوط به رادیاتور و گرمایش را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا دمای رادیاتورها بالا رود و اگر ولوم را تا انتها در حالت خلاف عقربه های ساعت گرد بچرخانید، سیستم رادیاتور ها قطع شده و فقط حالت آب گرم بهداشتی فعال است.
برای گرم شدن آب گرم بهداشتی پکیج ایساتیس مدل سیمات نیز ولومی که با علامت شیر مشخص شده را در جهت عقربه های ساعت گرد بچرخانید تا آب پکیج شما گرمتر شود.

سوالات متداول درباره تعمیر پکیج ایساتیس

گاهی اوقات قبل از اینکه برای تعمیر یا سرویس پکیج ایساتیس خود نیاز به سفارش تکنسین فنی داشته باشید، سوالاتی در خصوص تعمیر و یا سرویس پکیج برای شما مشتریان عزیز بوجود می آید. با خواندن مطالب زیر و سوالات رایج در خصوص تعمیر پکیج اگر مشکل حل نشد، با مرکز خدمات تیک سرویس تماس بگیرید تا تکنسین تعمیرات پکیج اعزام گردد.

• دلیل افت فشار در پکیج ایساتیس چیست؟

یکی از رایج ترین سوال ها برای کسانی که از پکیج دیواری استفاده می کنند، آن است که چرا پکیج دچار افت فشار می شود؟ در پاسخ به این سوال می توانیم بگویم که خرابی شیر تخلیه فشار، خرابی شیر پرکن، نشتی رادیاتورها، سوراخ شدن منبع انبساط ازجمله رایج ترین دلایل برای افت فشار در پکیج می باشد.

• علت سر و صدای پکیج ایساتیس چیست؟

از جمله دلایل سروصدای پکیج ایساتیس میتوان به منبسط و منقبض شدن لوله های آب در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها اشاره کرد. خرابی پمپ سیرکولاتور، خرابی فن تخلیه دود و وجود هوا در لوله های پکیج از دیگر دلایل تولید صدا در پکیج ایساتیس می باشد.

• دلیل نشتی آب در پکیج ایساتیس چیست ؟

ابتدا باید اتصالات لوله ها را بررسی کنید تا از محکم بودن و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید و در صورتی که اتصالات محکم نبود شما می توانید از واشرها برای آب بند کردن اتصالت استفاده کنید، اتصالات شامل شلنگ های زیر پکیج، شیرهای زیر پکیج و شیرهای رادیاتورها میباشد. در مرحله بعد شما باید آبریزی داخل پکیج را بررسی کنید این بررسی شامل اتصال لوله ها به مبدل، اتصال پمپ به شاسی، اتصالات قطعات داخلی پکیج و … میباشد، البته در صورتی که با پکیج آشنایی ندارید می توانید از یک تعمیرکار پکیج کمک بگیرید.

• چرا آب گرم مصرفی در پکیج ایساتیس گرم نمی شود؟

بعضی اوقات در پکیج های ایساتیس، با اینکه دمای آب در مدار گرمایشی بالاست، دمای آب مصرفی پایین می باشد. از دلایل این مشکل احتمال خرابی قطعات مکانیکی و الکتریکی پکیج ایساتیس شما میباشد. اگر کلیه قسمتها چک شد، احتمال خرابی برد کنترل پکیج ایساتیس بالا میرود.

• چرا قسمتی از رادیاتور سرد و قسمتی گرم است؟

برای تعمیر پکیج در این مواقع ابتدا بهتر است رادایاتورها هواگیری شود. اگر با ریست کردن ترموستات و تمیز کردن دیگ پکیج این مشکل حل نشد، باید کل رادیاتورها باز شود و رسوب داخل آن تمیز گردد.

• طریقه رسوب زدایی در تعمیر پکیج ایساتیس چگونه است؟

از ابتدایی ترین کارها در سرویس پکیج ایساتیس، تمیز کردن و رسوب زدایی فیلتر مغناطیسی پکیج ایساتیس می باشد.مورد مهم دیگر باز کردن فیلتر سه راهی برنجی ورودی سیستم گرمایش پکیج ایساتیس می باشد، این فیلتر در مسیر ورودی مدار گرمایش و در سمت راست بلوک هیدرولیکی جای گذاری شده است.
لازم بذکر است، پکیج ایساتیس مجموعه ای از قطعات مکانیکی می باشد که در صورت خرابی شما نیاز دارید که به سرویس پکیج اقدام کنید. البته برای جلوگیری از خرابی پکیج و کاهش هزینه های پکیج ایساتیس خود، شما می توانید اقدام به سرویس سالیانه و دوره ای پکیج نمائید. سرویس پکیج خود را حتما به سرویس کار مجاز پکیج ایساتیس واگذار نمائید.

• نشانه های رسوب گرفتن در پکیج ایساتیس چیست؟

۱. گرم و سرد شدن آب گرم مصرفی ( حمام و سرویس بهداشتی )
۲. شنیدن صدا از مبدل دستگاه پکیج ایساتیس.
۳. بالا رفتن بار دستگاه پکیج ایساتیس.
۴. دمای نامناسب آب مصرفی و سیستم گرمایشی رادیاتور ها.

ثبت درخواست تعمیر و سرویس پکیج ایساتیس در مرکز خدمات تیک سرویس چگونه است؟

در صورت تمایل شما مشتری عزیز مبنی بر اعلام قیمت سرویس و تعمیر پکیج ایساتیس با شماره های ذیل تماس گرفته و یا با ثبت درخواست آنلاین خدمات در وبسایت تیک سرویس سفارش تعمیر پکیج و یا سرویس پکیج خود را ثبت نمائید تا در اسرع وقت نسبت با اعزام تعمیرکار پکیج و سرویس کار مجاز پکیج اقدام نمائیم و از خدمات تخصصی ما در این خصوص استفاده نمائید.

۰۲۱-۸۸۸۶۵۰۶۹
۰۲۱-۸۸۸۶۳۹۵۰

مطالاب آموزشی تعمیرات پکیج دیواری

شما عزیزان میتوانید جهت اطلاع بیشتر در خصوص نحوه کار پکیج ، سرویس پکیج و تعمیر پکیج از مطالب آموزشی وبسایت تیک سرویس با لینکهای ذیل مراجعه نمائید

روشهای انتخاب یک پکیج گرمایشی خوب و مقرون به صرفه چیست؟

روش رفع افت فشار در پکیج دیواری و رادیاتور.

علایم خرابی پکیج دیواری چیست؟

ویژگی های یک پکیج خوب کدام است؟

اجزاء تشکیل دهنده پکیج شوفاژ دیواری و توضیح عملکرد هر قطعه کدام است؟

تفاوت پکیج دیواری و پکیج زمینی چیست؟

دلایل آبریزی پکیج چیست؟

پکیج فن دار و پکیج بدون فن چه تفاوت هایی با هم دارند؟

مبدل حرارتی صفحه ای و عملکرد مبدل حرارتی صفحه ای

مناطق تحت پوشش خدمات و تعمیرات پکیج ایساتیس در تهران

مرکز خدمات تیک سرویس با داشتن تکنسین های متعدد در سطح مناطق ۱ تا ۵ تهران بزرگ مشغول انجام وظیفه برای شما مشتریان گرامی میباشد. در صورتیکه در مناطق ۱ تا ۵ تهران بزرگ سکونت دارید میتوانید از خدمات ما استفاده نمائید و در صورت درخواست شما جهت تعمیرات پکیج بتوانیم در کوتاه‌ترین زمان در خدمت شما باشیم.

مناطق تحت پوشش مرکز خدمات تیک سرویس بشرح ذیل می باشد

تعمیر و سرویس پکیج ایساتیس شرق تهران

تهران پارس ، نارمک ، استخر ، شهرک کاج ، شیان ، لویزان ، مبارک آباد ، حسین آباد ، کوی گلستان ، شهرک امید ، شمیران نو ، شمس آباد

تعمیر و سرویس پکیج ایساتیس شمال تهران

زعفرانیه ، محمودیه ، الهیه ، قیطریه ، نیاوران ، فرمانیه ، کامرانیه ، داوودیه ، جماران ، کاشانک ، دارآباد ، آجودانیه ، صاحبقرانیه ، پاسداران ، گلستان ، دروس ، دزاشیب ، تجریش ، حصاربوعلی ، مینی سیتی ، اقدسیه ، اراج ، ازگل ، لویزان ، شیان ، سوهانک ، چیذر ، قیطریه ، قلهک ، دولت ، اختیاریه ، احتشامیه ، دروس ، دربند ، تجریش ، باغ فردوس ، ولنجک ، منظریه ، اوین ، درکه ، پارک وی ، فرشته ، جردن ، گاندی ، ظفر ، سعادت آباد ، ولیعصر ، شهرک غرب ، کوی فراز ، فرحزاد ، ایوانک ، یوسف آباد ، امانیه ، بلوار آفریقا ، ولیعصر ، شهرک سئول ، ونک ، ملاصدرا ، شیخ بهایی‎

تعمیر و سرویس پکیج ایساتیس غرب تهران

گیشا ، ستارخان ، برق آلستوم ، شهر آرا ، طرشت ، صادقیه ، پونک ، جناح‎ پونک ، کوهسار ، شهرک دانشگاه ، چنت آباد ، شهران ، شهر زیبا ، شهرک نفت ، باغ فیض ، شهرک هما ، ابوذر ، فردوس ، شهرک آپادانا ، شهرک اکباتان ، کوی ارم ، کوی بیمه ، شهرک پرواز ، سازمان برنامه‎‎‎

تعمیر و سرویس پکیج ایساتیس مرکز تهران

چرا برای تعمیر و سرویس پکیج تیک سرویس را انتخاب می کنید

۱. مرکز خدمات تیک سرویس عضو رسمی اتحادیه تهویه مطبوع تهران میباشد.
۲. مرکز خدمات تیک سرویس به عنوان نمایندگی خدمات پس از فروش پکیج ایساتیس در تهران فعالیت مینماید.
۳. کلیه تکنسینهای مرکز خدمات تیک سرویس دارای مدرک فنی و حرفه ای بوده و بین ۳ تا ۱۴ سال سابقه کار در خصوص تعمیرات تخصصی پکیج ایساتیس دارند.
۴. کلیه تکنسینهای مرکز خدمات تیک سرویس طی آزمونهای شفاهی و عملی خاص گزینش شده و بهترینها انتخاب میگردند.
۵. در خصوص تعمیرات تخصصی پکیج ایساتیس از قطعات اصلی استفاده نموده و قطعات اصلی دارای طول عمر بالا میباشند.
۶. قبل از تعمیر پکیج ایساتیس شما، طی کارشناسی تکنسینهای ما قیمت حدودی تعمیرات پکیج به اطلاع شما میرسد و پس از تایید شما نسبت به تعمیر پکیج اقدام میگردد.
۷. کارهای انجام شده در خصوص تعمیرات پکیج ایساتیس به مدت یک ماه از طرف مرکز خدمات تیک سرویس ضمانت میشود.
۸. شعار ما در مجموعه تیک سرویس “رضایت مشتری” میباشد و کلیه موارد را در تحقق این مهم بکار میبریم.
۹. صداقت و انجام کار تخصصی تعمیرات پکیج ایساتیس سرلوحه کار ما میباشد.
شما مشتریان عزیز می‌توانید از طریق کلیک در قسمت ثبت آنلاین درخواست خدمات سرویس پکیج خودتان را ثبت کنید تا تکنسینهای ما در اسرع وقت تعمیر پکیج شما را انجام دهند.

قیمت فروش جدید پکیج ایساتیس

جهت اطلاع شما مشتریان عزیز از قیمت جدید پکیج های ایساتیس یا فروش جدید پکیج ایساتیس، کافیست با کلیک روی محصولات فروشگاه یا با تماس با شماره های زیر، از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید و درخواست خرید پکیج ایساتیس خود را ثبت نمائید.

۰۲۱-۸۸۸۶۵۰۶۹
۰۲۱-۸۸۸۶۳۹۵۰
۰۲۱-۲۶۴۵۴۱۶۹

درج شده در

2
Leave a Reply

avatar
1 تعداد نظرها
1 تعداد پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین نظر
محبوب ترین
  تنظیم هشدار برای :  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
هشدار برای
حسام عبداله رادهد
مهمان
حسام عبداله رادهد

سلام خسته نباشید من از سبزوار تماس می گیرم اول اینکه متشکرم از اینکه دستگاهی خوب و با کیفیت را به ما داده اید طی ۸ سال کار همچنان بدون هزینه ای کار می کرده زمانی که پکیج را خریدیم از انبار آقای رادمنش سبزوار آورده بودند که تقزیبا تا نصف بصورت افقی غرق در آب بوده که بعد از اینکه به رادمتش گفتیم گفت اگر خراب شده باشد گارانتی دارد که خوشبختانه سالم مانده بود یک سرویس کار خوب می خواهم در سبزوار تا حالا ۳ نفر هر بار چندین تومان هزینه داده امداز یکماه پیش که مشکل بالارفتن… نمایش بیشتر »

دسته بندی ها
آخرین مطالب