روش رفع افت فشار در پکیج دیواری و رادیاتور

روش رفع افت فشار در پکیج دیواری و رادیاتور

طراحی و ساخت پکیج های دیواری در واقع انقلابی در صعنت سیستم های گرمایش ساختمان ها و ادارات و واحد های مسکونی بوجود آورد. پکیج های دیواری مانند یک موتورخانه عمل کرده و سیستمی شبیه به آن و البته جمع و جورتر و کاربردی تر دارند.

طراحی و تولید پکیج دیواری به یک مدل و نوع خاص محدود نشده و انواع مدل ها با کارکرد های متنوع طراحی و عرضه می گردد. همه این پکیج ها کارکرد گرمایشی و تامین آب گرم را برای قسمت های مختلف ساختمان بر عهده دارند و گاهی به دلایل مختلف ممکن است، دچار افت فشار شوند.

اکنون که شما این مطلب را می خوانید، قطعا پکیج دیواری یا زمینی شما دچار افت فشار یا افت بار شده است. در این مواقع سوالات متعددی از ذهن شما خطور میکند، مانند دلایل افت بار پکیج چیست، چرا پکیج افت فشار یا افت بار دارد، چرا فشار پکیج پایین آمده و مرتب خاموش میشود، چگونه فشار دستگاه یا بار آن را بالا ببرم، دلیل افت فشار پکیج چیست، محدوده مجاز فشار بار پکیج چند است و ده ها سوال دیگر که در ادامه در مورد آنها صحبت خواهیم کرد و راههای رفع آن را توضیح می دهیم.

روش حل مشکل افت فشار پکیج
روش حل مشکل افت فشار پکیج

 

محلول نشتی گیر سیکل بسته G4
خرید محلول نشتی گیر سیکل بسته G4 پیاکو

دلایل افت فشار در پکیج دیواری

به طور کلی افت فشار در پکیج

هایی که نو هستند، هر سه هفته یا یک ماه یکبار اگر اتفاق می افتد، جای نگرانی نخواهد داشت و طبیعی است و برای پکیج های کار کرده هم این بازه زمانی دو هفته یکبار خواهد بود اما تداوم افت فشار در پکیج های دیواری ممکن است به دلیل یکی از موارد ذیل باشد.

  • نشتی در مدار بسته پکیج و رادیاتور

نشتی آب در پکیج و رادیاتور می تواند خیلی زود باعث افت فشار شود حتی اگر این نشتی هر چقدر هم کم باشد، می تواند افت فشار ایجاد کند.

  • خرابی یا باز ماندن شیر پر کن پکیج

عموما اگر شیر پرکن پکیج که چسبیده به زیر پکیج است خراب باشد یا باز بماند، فشار بار دستگاه بالا میرود. در موارد بسیار نادر، باز بودن شیر پرکن پکیج باعث افت فشار دستگاه میشود. این مورد در صورتی اتفاق می افتد که فشار آب لوله اصلی ساختمان که همان فشار آب شهری می باشد، از فشار دستگاه پکیج شما کمتر باشد. در اینصورت آب داخل دستگاه پکیج، وارد لوله های ساختمان میشود و پکیج شما با افت فشار روبرو می گردد.

بعد از تنظیم فشار بار دستگاه، شیر پرکن پکیج باید بسته شود. اگر شما این مورد را فراموش کنید و در صورتی که فشار آب ساختمان شما کمتر از فشار پکیج باشد، دستگاه دچار افت فشار خواهد شد.

  • سوراخ بودن مبدل حرارتی

به ندرت اتفاق می افتد که با سوراخ شدن مبدل اصلی در پکیج های تک مبدل و مبدل ثانویه در پکیج های دو مبدل، پکیج شما دچار افت فشار شود. در این مورد نیز اگر فشار آب اصلی ساختمان شما کمتر از فشار پکیج باشد، دستگاه پکیج شما با افت فشار روبرو می گردد.

  • وجود هوا داخل پکیج و رادیاتور ها

در صورت وجود هوا داخل پکیج، سیستم گرمایشی و رادیاتورها، پکیج شما با افت فشار بار مواجه می گردد. این مشکل میتواند با هواگیری کامل سیستم گرمایشی که از طریق پیچ هواگیری انتهای رادیاتورها و حوله خشک کن ها انجام شود. در اینصورت مشکل افت فشار پکیج شما حل خواهد شد.

دلیل افت فشار پکیج
دلیل افت فشار پکیج

 

گاهی لوله های پکیج دیواری که از کف رد می شوند، دچار نشتی شده و همین موضوع باعث افت فشار در پکیج دیواری می شود البته این اتفاق به ندرت رخ می دهد اما غیر ممکن هم نیست و باید برای اطمینان چک شود.

 

دلایل افت فشار بار پکیج
دلایل افت فشار بار پکیج

 

روش رفع افت فشار در پکیج دیواری و رادیاتور

برای تنظیم و بالا آوردن فشار در پکیج دیواری و رادیاتور یکی از کارهایی که می توانید، انجام دهید، تنظیم شیر کوچک زیر آن است که البته به رنگ آبی و یا سیاه بوده و تشخیص آن خیلی راحت است. این شیر را در جهت خلاف عقربه های ساعت بچرخانید و بعد تنظیم فشار این شیر باید در جهت عقربه های ساعت خوب محکم و بسته شود. راه دیگر برای افزایش فشار پکیج دیواری این است که وقتی شیر پر کن باز است، پمپ دستگاه را روشن کنید. این کار به افزایش فشار کمک خواهد کرد. البته رفع تمام دلایل افت فشار هم می تواند به از بین رفتن این اشکال کمک کند. پس در ابتدا تک تک دلایل افت فشار را بررسی کنید.

 

دلیل افت فشار پکیج
دلیل افت فشار پکیج

 

روش رفع افت فشار در رادیاتور

افت فشار در رادیاتورها چیزی جدا از افت فشار در پکیج دیواری نیست و می تواند متعاقب آن اتفاق بیفتد. البته خود رادیاتور شیرهای کنترلی داشته که باید در صورت بروز این عیب چک شده و هواگیری شوند.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

درج شده در

267
Leave a Reply

avatar
125 تعداد نظرها
142 تعداد پاسخ ها
5 دنبال کنندگان
 
بیشترین نظر
محبوب ترین
  تنظیم هشدار برای :  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
هشدار برای
اسناعیل
مهمان
اسناعیل

خدا رو شکر با چرخاندن شیر سیاه رنگ کوچک افت فشار بازگشت
و پس از رسیدن به حد نرمال دو باره شیر سیاه رنگ را بستم

ناصرسمواتیان
مهمان
ناصرسمواتیان

سلام خسته نباشیدما دارای یک پکیژ بوتان دیواری هستیم که به محض گرم شدن هوا مداررادیاتورها راتوسط شیرهای زیر پکیژ از مسیر خارج کرده وفقطداری آب گرم هستیم که بعداز بستن شیرها حالا بافت فشار پکیژ مواجه شدیم وبایدهرروزشیرپرکن را بازوبسته کنم تا فشاربه قرمزنرسد وعیب ازچی میباشد

محمد
مهمان
محمد

خسته نباشی دلاور

محمدرضاقاسمی
مهمان
محمدرضاقاسمی

سلام من در جایی دیدم نوشته بود میتوانید یک لیوان ریکا درون سیستم گردش رادیاتورها بریزید ایا این کار فایده دارد. چطوری میشه شیر سه راهه رو چک کرد اگر کانال تلگرام دارین ارسال کنید. تا در اون عضو بشیم. ممنون

رضا
مهمان
رضا

سلام برای بالا بردن فشار پکیج که کاملا افت کرده و دلیلش نشت اب از رادیاتوره من شیر پر کن رو باز کردم ولی فشار با بالا نیومد راه دیگه برای امدن فشار پکیج چیه؟ممنون

علیرضا بابائی
مهمان
علیرضا بابائی

پایین آمدن فشار پکیج نو علتش چیه؟؟

شهرام عابدی
مهمان
شهرام عابدی

با سلام
هواداشتن رادیاتورها ایا تاثیری درافت فشار پکیج داره؟

مهندس رضا کریمی
مدیر

با سلام و عرض احترام
بله تاثیر دارد. حتما باید کل هوای داخل رادیاتور تخلیه گردد.
با تشکر از شما

مهدی
مهمان
مهدی

سلام پکیج ما دو مبدله هست مواقعی که رادیاتورها رو روشن میکنیم فشار نرماله و افت نمیکنه اما وقتی رادیاتورها خاموشن فشارشش افت میکنه دلیلش چیه ممنون از شما.

مجید کریمی
مهمان
مجید کریمی

حجم اب مدار بعلت پایین امدن درجه حرارت کم شده و باعث افت فشار مدار میشود.

مرتضی
مهمان
مرتضی

سلام.
پکیج من بوتان است متاسفانه نه آب گرم دارم نه رادیاتورهام گرم میشن. فشار هم روی صفر. ممنون میشم راهنماییم کنید.
سپاسگزارم

نیما بزرگی
مهمان
نیما بزرگی

با چرخاندن شیر عقربه ها بالا نمیره و تغیری رخ نمیده….چیکار کنم

مجید
مهمان
مجید

سلام وقتتون بخییر من دقیقا کاری رو که فرموده بودین انجام دادم وبا باز کردن شیر پر کن فشار بالا رفت ولی بعد چند روز دوباره افت فشار پیدا کرد به لحاظ نشتی تمام اتصالات رو چک کردم و مشکلی ندیدم.میخواستم بپرسم چطور میتونم منبع انبساط رو از لحاظ باد چک کنم چون فکر میکنم مشکل از اونجاست….با توجه به اینکه چند هفته پیش سرویسکار منبع انبساط رو خالی کرد ولی من ندیدم که باد بهش بزنه..

سعید
مهمان
سعید

سلام.
وقتی شیر پرکن رو باز میکنم، فشار بالا میاد ولی به محض بستن، دوباره فشار میفته و روی ۱ بار وایمیسه. نشتی هم نداریم. البته حوله‌خشکن رو از مدار خارج کردم، یعنی هم ورودیشو بستم هم خروجیشو. میتونه به این علت باشه؟

براتی
مهمان
براتی

سلام
یه سوال داشتم
پکیج ما در صورت بسته بودن سیستم رادیات ها افت فشار نداره یعنی فصل تابستان افت فشار نداره ولی الان در فصل سرما که شیر رادیاتها (از زیر پکیچ) رو باز کردم هر ۱۲ ساعت افت فشار پیدا میکنه و مجبورم شیر رو باز کنم تا فشار بره بالا تا مجددا شروع بکار کنه علت چی هستش؟ و چطوری میتونم برطرفش کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید ۰۹۱۹۹۳۰۲۷۸۹

حسین
مهمان
حسین

با سلام
من پکیج باکسی دارم.با افت فشار موجه هستم.شیرهای مخصوص پکیج رو بسته بودم در تابستان.مشکل حل شد.الان ک باز کردم فشار اب پایین میاد.پکیجم هم روی حالت تابستان هست.نشتی هم در لوله کشی ندارم.

داریوش رضوی
مهمان
داریوش رضوی

با سلام
پکیج ما ایمر گاز هست افت فشار نشون میده ولی وقتی ریستار میکنیم فشار برمیگرده و قبلا که ابگیری میکردیم تا فشار برگرده بعد از چند دقیقه اب اضافی از پکیج تخلیه میشد علتش چیه به نظرتون

مریم میرزایی
مهمان
مریم میرزایی

با سلام
ما پکیج دیواری بوتان مدل calda venezia داریم (تک مبدله).
در حالت تابستانی مشکلی ندارد ولی در حالت زمستانی فشار آن به شدت متغیر است به طوری که وقتی روشن است فشارش به شدت بالا رفته و باید شیر تخلیه را باز کرد و هنگامی که خاموش است فشارش بعد از مدت کوتاهی صفر شده و باید شیرپرکن را باز کرد.
لطفا راهنمایی کنید که مشکل از کجاست و چطور میشود آن را برطرف کرد.

رضا
مهمان
رضا

حدود ۴۰ روز است که خانه نو تحویل گرفته ام، پکیج بعد از ۳۵-۳۶ روز جدیدا افت فشار دارد ابتدا یک روز الان یک ساعت یک ساعت، تکنسین امد و دید ابتدا گفت باد منبع انبساط زیاده و تنظیم کرد، ولی هفت هشت ساعت بعد دوباره پایین رفت، تلفنی گفت که احتمالا نشتی داره لوله ها، چگونه میشه فهمید مشکل چیه؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید، تشکر رضا

نيما
مهمان
نيما

با درود و خسته نباشید
دستگاه پکیج من بوتان مدل کالدا ونیزیا هستش در حالت تابستانه به هیچ وجه افت فشار نداره ولی در حالت زمستانه هر ١٢ ساعت فشار صفر میشه و دستگاه اف میکنه سیستم رادیاتور ها نشتی نداره و منبع انبساط هم کاملا سالمه جایی از کف یا دیوار ها هم نشتی نشون نمیده ممنون میشم بفرمایید ایراد از چی میتونه باشه

روح اله
مهمان
روح اله

سلام.تقریبا یک ماه هست که پکیج دیواری بوتان خریدیم و دو روزِ که آب گرم مصرفی نداریم
شوفاژها گرم هست ولی آب گرم نیس.به محض باز کردن آب گرم دستگاه روشن میشه ولی ۲ ثانیه بعدش خاموش میشه.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

مجید عشاقی
مهمان
مجید عشاقی

اگر پکیچ افت فشار داشته باشه ولی خاموش نشود و آب را نیز گرم کند اشکالی پیش میاد

مجید عشاقی
مهمان
مجید عشاقی

ممنوم

حسن پور
مهمان
حسن پور

سلام.پکیج ما از نوع بوتان اپتیما می باشد در حالت زمستانه که فشار آب پایین میاد هر ۲۴ساعت باید فشارش تنظیم کنم .اما در حالت تابستانه کلیه شیرهای ورودی رادیاتورها را بستم واین مشکل رفع گردید.فقط در حالت زمستانه دستگاه افت فشار پیدا می کند .لطف کن راهنمایی کنید با تشکر حسن پور

حمید
مهمان
حمید

سلام. پیکیج ما در حالت عادی مشکلی بابت افت فشار نداره . شوفاژها گرم هستن و آب گرم هم تو شیرهای سینک ظرفشویی و سرویس بهداشتی و …. هست و میاد. همه چی اوکیه. اما موقع حموم رفتن بعد مدتی فشار به مرور افت میکنه و تا صفر میرسه. و دیگه پیکیچ به علت افت فشار کار نمیکنه و اب سرد میشه. میشه راهنمایی کنید مشکل از کجاس؟ خیلی ممنون از وقتی که میذارید.

محمدجوادیزدانی
مهمان
محمدجوادیزدانی

باسلام.نشتی کف ساختمان منزلی که یک سال است خریدم ونمی دانم مدارهای شوفاژعبورکرده چگونه پیداکنم

علی
مهمان
علی

با سلام
سیستم منزل ما داکت اسپیلیت هست و به دلیل عدم کانال کشی مناسب در یکی از اطاقها، جهت گرمایش از شوفاژ استفاده کردم. این کار باعث شده که دمای هوای خروجی داکت اسپیلیت به شدت افت نموده و سرد شود.
ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

مهران
مهمان
مهران

با سلام و تشکر
من دو سال پیش پکیج بوتان مدل ورونا خریدم سه ماه اول اصلا افت فشار نداشت و فقط وقتی در حالت زمستانه بود موقع استفاده از حمام سیستم خاموش میشد ولی بعد سه چهار ماه فشار افت پیدا کرد و دستگاه خاموش شد طوری که مدام باید فشارش را کنترل میکردم .برای اطمینان از نشتی مدار گرمایش ؛ مسیر رفت و برگشت را بستم و در حالت تابستانه قرار دادم ولی در حالت تابستانه هم افت فشار داشت علت چی ممکنه باشه ؟ تشکر

مهران
مهمان
مهران

با سلام
پکیج بوتان مدل ورونا دارم که با افت فشار آب به صفر خاموش نمیشه و صداهای خاصی شبیه استارت خوردن ماشین ازش میاد و بدنبال اون بوی خفیف سوختگی . علت چی ممکنه باشه ؟ تشکر

علی رضا اسدزاده
مهمان
علی رضا اسدزاده

سلام وقتتون به خیر
پکیج ما حدودا هر ۱۲ ساعت افت فشار پیدا می کنه و البته وقتی از شیر آب تو حمام، دستشویی و آشپزخونه استفاده می کنیم این افت فشار خیلی سریع تر اتفاق می افته، مثلا با نیم ساعت باز بودن شیر حمام فشار صفر می شه و پکیج خاموش می شه، علتش چیه؟ تورو خدا راهنمایی کنین، ذله شدیم …

Ahmad
مهمان
Ahmad

سلام مدل دستگاه calda venizia ما چندتا مشکل همزمان داریم.
۱.بار پکیج در حالت زمستانه افت میکند و صفر میرسد که این افت زمانش متغیر. یکبار در ۱ ساعت و یکبار در ۱۰ ساعت افت میکند
۲.بعد ازهر بار باز کردن شیر پر کن و افزایش بار دستگاه شوفاژ هوا گرفته که باید هوا گیری شود
۳.هنگامی که پکیج شروع به گرم کردن میکند از پکیج و شوفاژ صدای تق تق میاد که با خاموش شدن پکیج صدا از بین می رود
علایم نشتی اصلا مشاهده نمیشود
لطفا راهنمایی کنید

رامین
مهمان
رامین

سلام ما همیشه به طور مداوم افت فشار داریم تا جایی که پکیج خاموش میشود در گذشته شبها شیر پرکن رو باز میزاشتم که نفصفه شبها فقط فشار بالا میرفت ولی این سری شب تا صبح شیر پرکن باز بوده ولی فشار بالا نرفته علتش چیه و چرا قدیم نصفه شبها فشار بالا میرفت ولی الان با باز کردن شیر پر کن حتی تا صبح هیچ تغییری نمیکنه ممنونم هر موقع هم فشار بالا میرفت تا یکماه افت فشار نداشتیم الان میخوام که یه جوری فشار بالا بره ولی با باز کردن شیر پر کن هیچ اتفاقی نمیوفته ممنونم

مهدی
مهمان
مهدی

سلام وقت بخیر علت روشن شدن چراغ قرمز وسردشدن رادیاتور چیست. چون دیشب دومرتبه همچین اتفاقی برای پکیج منزل ما اتفاق افتاد وبه محض ریستارت توسط عقربه چراغ سبز ومشکل برطرف شد

بابك
مهمان
بابك

سلام
ببخشید من پکیج گلدایران دارم. الان مدتی است که فشار گیج آمده زیر ۱ بار و با باز کردن شیرپرکن هم اصلا فشار پکیج بالا نمی رود.میشه راهنمایی فرمایید.
با تشکر

حسن
مهمان
حسن

با سلام،
چرا مدار گرمایش پکیج حتما باید ۱ تا ۱.۵ بار فشار داشته باشد ؟

عباس
مهمان
عباس

سلام بنده یک پکیج دیواری دو مبدل بوتان مدل پارما دارم حدود یک ماه است که خریده ام و با استفاده از شیر پرکن فشار را روی ۱.۵ بار تنظیم میکنم اما در لحظه ای که آب داغ را باز میکنم مثلا برای حمام فشار دستگاه سریع تا ۱پایین می آید ودر صورت استفاده طولانی مدت دمای رادیاتور ها هم کاهش پیدا میکند ولی بعد از بستن شیر آب داغ منزل دوباره فشار دستگاه ۱.۵ میشود همچنین دمای رادیاتور ها هم دوباره نرمال میشود و در کل هم حدودا فشار دستگاه هر دو هفته یک بار نیاز شارژ دارد و… نمایش بیشتر »

مهدی
مهمان
مهدی

با سلام وقتی اب گرم راباز میکنم فشار پکیج کم میشه وچراغهای ۳۰-۷۰چشمک میزنه وفشار پایین میاد علت چیست؟

مهران معتمد
مهمان
مهران معتمد

با سلام
پکیج بوتان مدل ورونا دارم که در محیط سرپوشیده هست ولی احتمال یخ زدگی وجود داره . سوالم اینه که اگر در فصل زمستان پکیج را در حالت تابستان قرار بدم ( فقط آب گرم مصرفی) ایا سیستم ضد یخ زدگی پکیج عمل میکنه یا حتما باید در حالت زمستانه باشه ؟ تشکر

آرتین
مهمان
آرتین

سلام.پکیج افت فشار تا شماره یک را داشت تعمیرکار سه قطعه عوض کرد و خوب شد بعد از سه هفته مجدد افت فشار تا صفر را دارد و تعمیرکار گفت از منبع انبساط نیست و از لوله ها نشتی دارید. خواهشن راهنمایی بفرمایید.تشکر

آرتین
مهمان
آرتین

سلام.پکیج ما چند روزی افت فشار تا شماره یک را داشت تعمیرکار چند قطعه عوض کرد و حل شد ولی بعد از دو هفته مجدد بعد از ۶ساعت افت فشار دارد تا حد صفر . منبع انبساط چک شد و سالم بود . ممکنه راهنمایی بفرمایید . ممنون

آرتین
مهمان
آرتین

آیا با ریختن مایع ظرفشویی در رادیاتور مشکل افت فشار از بین میرود و آیا با این کار رسوب گیری لوله ها انجام میشود ؟

علی
مهمان
علی

سلام وقت بخیر
من پکیج ۲۴۰۰۰ مرکوری مگا دارم کارکرد سوفاژها و گرمادهی آن خیلی خوبه ولی موقع که آب گرم مصرفی باز می شود(ظرفشویی و حمام ) فشار ابگرم خیلی ضعیفه،
آب، گرم میشه ولی آب مصرفی گرم، ضعیف هست لازم به ذکر است مبدل اسیدشویی شده ویک هفته یکمی خوب بوده ولی مجددا مثل قبل شده
ممنون میشم راهنمایی کنید

حامد
مهمان
حامد

سلام . اگه افت فشار پکیج به علت نشتی از لوله های کف باشه میشه بدون تخریب محل نشتی رو پیدا و رفع عیب کرد ؟

فرزاد
مهمان
فرزاد

باسلام
ما یک پکیج پرلا پرو داریم که نو خریداری شده ولی از زمان خرید ۱ سال طول کشید نصب بشه . حالا مشکل وقتی بوجو میاد که فشار را روی ۲ تنظیم میکنیم بعد از ۳ یا ۴ هفته به فشار ۱ افت میکند .وقتی از آب گرم استفاده میکنیم این افت فشار زودتر اتفاق میفته . ممنون میشم راهنمایی بفرمائید .

مجید
مهمان
مجید

سلام. خسته نباشید. من فشار رو با پیچ مشکی زیر رادیاتور به یک و نیم می رسونم اما بعد از ۴۵ دقیقه فشار به صفر میرسه.میشه راهنمایی کنید.

Ali
مهمان
Ali

با سلام . پکیج ما مارکش فرولی هست. در حالت زمستانی که ابگرم در حمام و ظرفشویی مصرف میشود پکیج افت فشار پیدا میکند و خاموش میشود . در ضمن نشتی از رادیاتورها وجود ندارد. ممنون میشم از راهنمایی تون

المیرا حکیم زاده
مهمان
المیرا حکیم زاده

نحوه هواگیری پکیج moon از طریق حوله خشک کن حمام چگونه است؟ تشکر

مهدی
مهمان
مهدی

سلام پکیج من هر ۳الی ۴ روز افت فشار پیدا میکنه و افت فشار بسته به مقدار آب گرمی هست که مصرف میشه هرچی آب گرم بیشتر مصرف بشه زودتر افت فشار دارد مبدل و شیر پر کن سالم نشتی هم ندارم علت چیه

آرمان
مهمان
آرمان

سلام،توی زمستان گاهی دو سه هفته خانه نیستیم ایا اگر شیر ورودی اب اپارتمان بسته باشد شوفاز و سیستم همچنان کار میکند.به علت ترس از ترکیدن لوله میخواهم ورودی اب را ببندم و بع علت یه نبستن شوفاژ نباید خاموش کنم.

امیر حسین
مهمان
امیر حسین

دورد.من خونم پکیج ایران رادیاتور داره و سه تا رادیاتور

مشکلم اینه که من هر روز بار پکیج رو با استفاده از اون شیری که زیرش هست روی ۱.۵ باید تنظیم کنم چون هر روز حدود ۰.۵ درجه میاد پایین و اگه به صفر برسه یکی از رادیاتور ها نصفش سرد میشه (هوا میگیره) و بعد از هواگیری مجدد گرم میشه..یعنی در واقع من باید هر روز یا نهایتش یه روز درمیون حواسم به اون درجه بار روی پکیج باشه و گرنه مشکل میخورم ایراد از کجاست که انقد سریع بار پکیج پایین میاد؟

محمد
مهمان
محمد

واقعا ممنون با چرخاندن شیر سیاه حل شد❤

حسین
مهمان
حسین

سلام.
فشار پکیج دیواری با رفتن برق به مدت ۴ ساعت و ایجاد نشتی در مدارات و لوله ها و اطرف منبع انبساط صفر شده است و شعله پکیج روشن نمیشود. اورینگ سوپاپ که از اطرف آن نشتی میداد رو عوض کردم ولی از جاهای دیگش هنوز نشتی داره. مدل پکیج ایران رادیاتور eco22ff هست. آیا سرمای ناگهانی زیاد زمستون بخاطر قطعی برق و افت دمای تجهیزات میتونه باعث خرابی سیلها و آببندهای پکیج شده باشه؟
پیشاپیش از راهنماییتون متشکرم.

Piri
مهمان
Piri

بسیار متشکرم از توضیحاتتون.در وضعیت خیلی بدی بودم و توضیحات شما خیلی کمکم کرد.بازهم ممنونم

هادی عابدینی
مهمان
هادی عابدینی

سلام ی پکیج دیواری بوتان داریم و سه تا رادیات اولی ک نزدیکترین ب پکیج هستش داغ اما دومی و سومی سرد بود
دومی را هواگیری کردیم قسمت بالای رادیات گرم شد اما پایین ن انچنان
سومی را هرچی هواگیری میکنیم هنوز اب سرد میاد بیرون علتش چی میتونه باشه
فشار پکیج از یک بالاتر نمیره و روی۰/۸ میباشد

جلال
مهمان
جلال

سلام خسته نباشین با کم کردن ترمستات فشار پکیج بشدت افت میکنه ایراد از چیه ممنون میشم جواب بدین

دسته بندی ها
آخرین مطالب