تاریخچه شرکت ایساتیس و محصولات شرکت ایساتیس

تاریخچه شرکت ایساتیس و محصولات شرکت ایساتیس

در سال ۱۳۸۵ شرکت ایساتیس در جهت تولید محصولات با کیفیت و ارائه تکنولوژی روز کشور ایتالیا در ایران تاسیس شد. این کمپانی با هدف تولید محصولات تاسیساتی شکل گرفت و برای حفظ فرهنگ و تمدن ایران باستان نام ایساتیس را که نام باستانی شهر یزد است، برای خود انتخاب کرد. در بدو امر برای اینکه این کمپانی بتواند محصولات با کیفیت روز دنیا را تولید کند با کمپانی آریستون ایتالیا برای وارد کردن پکیج های دیواری قرارداد بست. بعد از مدتی که این محصولات مورد توجه بازار ایران و مصرف کنندگان آن قرار گرفتند، مدیران این شرکت تصمیم به وارد کردن قطعات پکیج دیواری و مونتاژ آن در ایران گرفته و مقدمات اجرای آن را فراهم کردند. این کار باعث شد پکیج دیواری آریستون با نام و البته با همان کیفیت به نام ایساتیس در ایران مونتاژ و با قیمت های خیلی بهتر به بازار عرضه شود. تلاش مستمر و دقت در انتخاب قطعات اصل و با کیفیت این کمپانی را در عرض ۵ سال به یکی از پر فروش ترین شرکت های ارائه دهنده پکیج تبدیل نمود.

 

 

استراتژی کمپانی ایساتیس

کمپانی ایساتیس فقط با هدف مونتاژ قطعات پکیج شکل نگرفت و در همین حد باقی نماند. در واقع این کمپانی سعی کرد در زمینه خدمات پس از فروش این محصول هم حرفی برای گفتن داشته باشد و با تربیت تکنسین های متخصص و حرفه ای بتواند خدمات لازم را به مصرف کنندگان ارائه دهد، در همین راستا به تربیت ۲۵۰۰ نفر تکنسین تعمیرکار حرفه ای در ایران و با نظارت و تحت لیسانس ایتالیا پرداخت تا این تکنسین ها بتوانند مشکلات ناشی از پکیج را به صورت مستقیم رفع و رجوع کنند.

محصول دیگر شرکت ایساتیس

با افزایش رقابت در بازار پکیج های دیواری و واردات زیاد این محصول به کشور، شرکت ایساتیس تصمیم به تولید رادیاتور پنلی گرفت. استارت این فعالیت از سال ۱۳۹۰ زده شد. برای تولید این محصول ایساتیس خط تولید مورد نظر خود را از یک شرکت معروف ایتالیایی به نام LEAS وارد نمود و با بهترین کیفیت اقدام به تولید رادیاتور پنلی کرد. در عرصه تولید رادیاتورهای پنلی شرکت ایساتیس یکی از برندهای معتبر و با سابقه محسوب می شود.

 

 

ویژگی محصولات شرکت ایساتیس

کمپانی ایساتیس برای محصولات خود به خصوص رادیاتور پنلی گارانتی ۱۵ ساله در نظر گرفته است و این نشان از کیفیت و اطمینان صاحبان این برند به محصولات شرکت دارد. فن آوری و تکنولوژی استفاده شده در رادیاتور پنلی ایساتیس از پیوند دو ورق با حفظ ضخامت، سیستم رنگ تمام رباتیک، استفاده از نانو سرامیک برای ماندگاری رنگ، بالا بودن راندمان حرارتی در مقایسه با نمونه های مشابه، بالا بودن ضریب حرارتی بهره می برد و همین ویژگی ها کیفیت بسیار بالای این محصول را باعث شده است. کیفیت بالای این محصول باعث شد، این شرکت مورد توجه کمپانی کرمی آلمان قرار گرفته و قراداد همکاری امضاء کنند.

 

مزایای پکیج دیواری ایساتیس

پکیج دیواری ایساتیس نسبت به نمونه های مشابه در بازار مزیت هایی دارد که به شرح ذیل هستند:

  • کاهش مصرف انرژی و متعاقب آن کاهش هزینه های مربوط به آن
  • استفاده بهینه از سوخت و بالا بودن راندمان دستگاه
  • کاهش مصرف برق و کاهش هزینه های تعمیرات و نگهداری پکیج دیواری
  • امکان کنترل دمای محیط از طریق تنظیمات پکیج

 

انواع محصولات شرکت ایساتیس عبارتند از:

  • پکیجهای گرمایش دیواری شرکت ایساتیس در ظرفیتهای مختلف
  • رادیاتورهای پنلی شرکت ایساتیس
  • کولرهای گازی اسپیلت دیواری اینورتر شرکت ایساتیس در ظرفیتهای مختلف

 

 

 

 

 

درج شده در

10
Leave a Reply

avatar
5 تعداد نظرها
5 تعداد پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین نظر
محبوب ترین
  تنظیم هشدار برای :  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
هشدار برای
بیستون سازه آذران
مهمان

عالییییی مرسی

مجید قوام
مهمان
مجید قوام

با سلام – ظرفیت و انواع کولرهای گازی ساخت شرکت معظم ایساتیس چگونه است؟ ممنون از پاسخی که ارسال میفرمائید. موفق و پاینده باشید. یکی از نیازهای اصلی کشور با توجه به گرمای تابستان، تولید کولر گازی و اسپلیت هست.

محمد
مهمان
محمد

سلام قیمت پکیج ایساتیس ۳۰۰۰۰ چنده

ابراهیم
مهمان
ابراهیم

با سلام رادیاتورای ایساتیس متری چنده؟

ابراهیم
مهمان
ابراهیم

دفتر فروش اصلیتون کجاست

دسته بندی ها
آخرین مطالب