مرکز تخصصی تعمیر و سرویس پکیج دیواری

مرکز تخصصی تعمیر و سرویس پکیج دیواری

تعمیر و سرویس پکیج

در صورتیکه پکیج گرمایشی شما به هر دلیل درست کار نکند، برای تعمیر پکیج و سرویس پکیج اقدام می‌کنید. ضرورت سرویس پکیج و تعمیر پکیج چه زمانی بهتر است؟ آیا سرویسهای دوره ای پکیج ضرورت دارد؟ آیا در مورد مشکلاتی که برای پکیج دیواری پیش می آید چیزی می دانید؟ آب به خوبی گرم نمی‌شود یا رادیاتورها سرد هستند؟ آیا نگران هزینه تعمیر پکیج و سرویس پکیج خود هستید و قیمت تعمیرات پکیج را نمیدانید؟

شما برای جلوگیری از مشکلات بیشتر برای پکیج تان می‌توانید مشکلات پکیج خود را با یک تعمیرکار پکیج ماهر و متخصص در میان بگذارید. اکنون که شما در حال مطالعه این مطلب پیرامون تعمیر پکیج هستید، بدون شک پکیج شما دچار مشکل یا خرابی شده است که با مراجعه به اینترنت در صدد رفع مشکل پکیج و پیدا کردن تعمیرکار پکیج و سرویسکار پکیج  هستید. مرکز خدمات تیک سرویس اطلاعات کافی در خصوص تعمیر و سرویس پکیج و هر آنچه مورد نیاز شما میباشد را در اختیار شما قرار میدهد.

مرکز تخصصی تعمیر و سرویس پکیج دیواری

انواع پکیج گرمایشی

پکیج به دستگاهی گفته می‌شود که در منازل و ادارات جایگزین موتورخانه های قدیمی شده است و وظیفه آن تامین گرمایش منزل و آب گرم ساختمان می باشد. امروزه با توسعه فرهنگ آپارتمان نشینی و برای صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه ها از سیستم های گرمایشی نوین استفاده می شود. امروزه استفاده از پکیج گرمایشی به دلیل اینکه فضای کمی را اشغال می کند و همچنین دارای ایمنی بالاتری می باشد، رواج بیشتری یافته و جایگزین فوق العاده خوبی برای موتورخانه ها و آبگرمکن های قدیمی شده است . انواع پکیج عبارتند از:

پکیج دیواری

پکیج های دیواری پکیجهای گرمایشی هستند که در ابعاد کوچک و معمولا روی دیوار نصب میشوند. پکیج های دیواری نسبت به پکیج های زمینی کاربرد بیشتری دارند و استفاده از آن ها متداول تر است. این پکیج ها با ابعاد حدودی یک دهنه کابینت بر روی دیوار ها نصب می شوند و ابعاد آن ها معمولا به متراژ واحد ساختمانی، موقعیت مکانی واحد ساختمانی و موقعیت جغرافیایی واحد ساختمانی بستگی دارد.

پکیج زمینی

پکیج های زمینی معمولا ابعاد سه تا هشت برابر پکجهای دیواری دارند و معمولا با داشتن مخزن آبگرم، مدت زمان بیشتری آب گرم مصرفی را تامین میکنند. پکیج های زمینی همانگونه که از نام آن ها مشخص است، روی زمین نصب شده و به هیچ عنوان از آن ها برای استفاده روی دیوار نمی توان استفاده نمود. ابعاد این پکیج ها معمولا از پکیج های دیواری بیشتر می باشد و معمولا دارای یک مخزن آب گرم یا مخزن کوئل دار می باشد.

تعمیرات پکیج زمینی ساده تر از پکیج های دیواری می باشد و در عین حال زمان بیشتری برای تعمیر آن باید در نظر گرفت. پکیج های زمینی بیشتر در ویلاها و ساختمان هایی با متراژ بالاتر استفاده می گردد.

انواع پکیج دیواری

پکیج های دیواری بستگی به نوع کاربردی که دارند به چهار دسته های متفاوتی تقسیم می شوند:

 • نوع مبدل حرارتی
  • پکیج دیواری تک مبدل
  • پکیج دیواری دو مبدل
 • نوع مخزن دار
  • پکیج دیواری مخزن دار
  • پکیج دیواری بدون مخزن( با مبدل ثانویه )
 • نوع محفظه ی احتراق
  • پکیج دیواری بدون فن
  • پکیج دیواری فن دار
 • پکیج چگالشی

پکیج چگالشی - پکیج دیواری

پکیج تک مبدل

نحوه ی عملکرد پکیج تک مبدل به اینصورت می باشد که هنگام باز کردن آب مصرفی با عبور جریان آب از فلومتردستگاه روشن شده و آب در مسیر گرمایش رادیاتورها قطع میشود و فقط در مسیر آبگرم مصرفی جریان پیدا میکند. این مدل از پکیج ها از مدل های قدیمی و اولیه ی پکیج بوده و بدلیل رسوب گرفتن زیاد مبدل اولیه تقریبا از رده خارج محسوب می شوند. این پکیج ها به دلیل اینکه تنها دارای یک مبدل حرارتی بوده باعث ایجاد رسوب زیادی می شود که رسوب زدایی زیاد آن ممکن است موجب سوراخ شدن آن شود.

پکیج دو مبدله

در برخی از پکیج ها از دو مبدل جدا از هم استفاده می شود. معمولا در پکیج های دو مبدله یکی از آن ها مبدل اولیه و دیگری مبدل ثانویه میباشد. در مبدل اولیه آب مدار گرمایشی توسط شعله ی مشعل گرم می شود و درمبدل ثانویه آب گرم مصرفی جهت استفاده در روشویی، ظرفشوئی و حمام گرم می شود. در مبدل ثانویه، آبگرم مصرفی به صورت غیر مستقیم توسط جریان آب موجود در مدار گرمایشی در تماس بوده و با مبادله دما، گرم می شود.

پکیج مخزن دار

این نوع از پکیج ها دارای یک مخزن با ظرفیت های معین، مثلا ۹۰ ، ۱۲۰ ، ۱۵۰ و یا بیشتر هستند. آب در داخل مخزن ذخیره و گرم می شود. یکی از مزیت های پکیج های مخزن دار، نداشتن نوسانات در آبگرم مصرفی می باشد.

پکیج بدون فن

محل نصب و قرارگیری پکیج های بدون فن در مکان های باز مانند: بالکن و یا تراس می باشد. پکیج های بدون فن برای احتراق نیاز به اکسیژن دارد که این اکسیژن را از محل نصب خود می گیرد و نباید در داخل ساختمان نصب شود. نهایتا دود تولید شده توسط پکیج بدون فن به خارج از محیط و در فضای باز محوطه تخلیه میگردد.

پکیج فن دار

در پکیج های فن دار نیازی به تامین اکسیژن مورد نیاز از محیط نیست چرا که در این نوع از پکیج ها از دودکش های دو جداره استفاده می شود که یک جداره آن اکسیژن مورد نیاز را به دورن محفظه احتراق برده و از جدار دیگر دود حاصل از احتراق به بیرون و داخل محوطه باز تخلیه میشود.

پکیج چگالشی

در پکیج چگالشی برای استفاده از گرمای بالای دودکش، از این انرژی گرمایی برای گرم کردن آبی که وارد پکیج می شود استفاده میشود که استفاده از این تکنولوژی باعث بالا بردن راندمان دستگاه و همچنین پائین آوردن مصرف انرژی میگردد. مصرف گاز در پکیج های چگالشی به مراتب پایئن تر از پکیج های معمولی می باشد.

پکیج چگالشی دیواری یونیکال مدل Alkon A50

عملکرد پکیج در زمستان و تابستان

در فصل زمستان، وظیفه پکیج گرم کردن آب مصرفی و آب گرم مدار شوفاژ می باشد. در پکیج های دیواری اولویت با تامین آب گرم مصرفی می باشد. زمانی که شیر آب گرم مصرفی را باز می کنید شیر برقی مدار رادیاتور را قطع کرده و تا زمانی که آب گرم مصرفی باز باشد، مدار شوفاژ قطع میباشد. این فرآیند زمانی که شیر آب گرم بسته می شود، آبگرم رادیاتور را وصل می‌کند، در این صورت همیشه آبگرم مصرفی در دسترس خواهد بود.

در فصل تابستان با تنظیم ولوم رادیاتور دستگاه روی تابستان، پکیج زمانی شروع به فعالیت می‌کنند که نیاز به آب گرم باشد و این فرآیند به صورت اتوماتیک انجام می شود یعنی زمانی که شیر آب گرم مصرفی باز است سنسور فلوسوئیچ مشعل را روشن و زمانی که شیر آب گرم بسته باشد به طور اتوماتیک خاموش می شود.

تعمیر پکیج شامل چه مراحلی است؟

تعمیر پکیج یکی از انواع خدماتی است که برای دستگاه پکیج ارائه می‌شود. متناسب با مدل پکیج دیواری، حدود ۱۸ تا ۲۰ قطعه در پکیج به کار برده شده است که در تعمیر پکیج، باتوجه به مشکل به وجود آمده این قطعات بررسی می‌شوند. در واقع متناسب با تجربه تعمیرکار پکیج، خرابی پکیج به راحتی توسط او تشخیص داده می‌شود و در زمان کوتاه تری کار تشخیص عیب پکیج و تعمیر آن انجام میپذیرد.

تعمیر پکیج برای انواع برندهای پکیج، به شکلی متفاوت روی می‌دهد. به عنوان مثال تعمیر پکیج ایران رادیاتور متفاوت از تعمیر پکیج دیواری یونیکال است. یک تعمیرکار پکیج حرفه‌ای، بر تعمیر پکیج اکثر برندها مسلط است و با خیالی آسوده می‌توانید تعمیر پکیج خودتان را به او بسپارید.

 1. ابتدا متناسب با توضیحات شما در خصوص ایراد پکیج، حدود ۵۰ درصد عیب پکیج مشخص میشود.
 2. با مراجعه به محل نصب پکیج، و بررسی دستگاه عیب دستگاه مشخص و قطعه معیوب شناسایی میشود.
 3. در صورتی که نیاز به تعویض قطعه باشد، قطعه پکیج تعویض و عیب برطرف میگردد.
 4. اگر نیاز به سرویس پکیج باشد، سرویس پکیج توسط تکنسین انجام میشود.
 5. اگر دستگاه پکیج و سیستم رادیاتورها و شوفاژ آبریزی داشته باشد، توسط تعمیرکار پکیج آبریزی رفع میگردد.
 6. نهایتا پس از تعمیر پکیج و تست کامل، دستگاه به مشتری تحویل میگردد.

سرویس پکیج شامل چه مراحلی است؟

سرویس پکیج شامل خدمات متفاوتی می‌شود. پیشنهاد میشود سرویس پکیج در فواصل زمانی شش ماهه انجام شود (در ابتدای فصل بهار و پاییز). سرویس پکیج با فواصل زمانی مشخص، موجب کاهش احتمال نیاز شما به تعمیر پکیج می‌شود. این امر موجب کاهش آسیب‌های وارده به پکیج می‌شود. بد نیست بدانید که سرویس پکیج برندهای مختلف با هم تفاوتی ندارند. مراحل سرویس پکیج بشرح ذیل است

 1. باز کردن قاب دستگاه پکیج
 2. باز کردن کلیه قطعات پکیج
 3. تمیز کردن قسمت فن و بلوور پکیج و کنترل پرشر سوئیچ هوا و شلنگ های ارتباطی
 4. اسیدشویی مبدل اولیه و ثانویه پکیج
 5. شستشوی کلیه بلوک های چپ و راست پکیج
 6. شستشو و کنترل پمپ سیرکولاتور پکیج
 7. کنترل اهم کلیه ان تی سی ها و پرشر سوئیج آب و قطعات کنترلی
 8. تمیز کردن محفظه احتراق و جرقه زن ها
 9. کنترل کامل دودکش و رفع هرگونه گرفتگی و نشتی در دودکش پکیج
 10. تنظیم شیر گاز و شعله بلند و کوتاه پکیج
 11. بستن و مونتاژ کامل پکیج و تست نهایی پکیج

سرویس پکیج تعمیر پکیج تیک سرویس

سوالات متداول درباره تعمیر پکیج

گاهی اوقات قبل از اینکه برای تعمیر پکیج و یا سرویس پکیج نیاز به سفارش تکنسین فنی داشته باشید، سوالاتی در خصوص تعمیر و یا سرویس پکیج برای شما مشتریان عزیز بوجود می آید. با خواندن مطالب زیر و سوالات رایج در خصوص تعمیر پکیج اگر مشکل حل نشد، با مرکز خدمات تیک سرویس تماس بگیرید تا تکنسین تعمیرات پکیج اعزام گردد.

 • دلیل افت فشار در پکیج  چیست؟

یکی از رایج ترین سوال ها برای کسانی که از پکیج دیواری استفاده می کنند، آن است که چرا پکیج دچار افت فشار می شود؟ در پاسخ به این سوال می توانیم بگویم که خرابی شیر تخلیه فشار، خرابی شیر پرکن، نشتی رادیاتورها، سوراخ شدن منبع انبساط ازجمله رایج ترین دلایل برای افت فشار پکیج می باشد.

مرکز تخصصی تعمیر و سرویس پکیج دیواری

 • علت  سر و صدا در پکیج چیست؟

پکیج های گرمایش دیواری گاهی اوقا سر و صدای غیر عادی دارند. از جمله دلایل سروصدای پکیج ها منبسط و منقبض شدن لوله های آب در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها می باشد. خرابی پمپ سیرکولاتور، خرابی فن تخلیه دود و وجود هوا در لوله های پکیج از دیگر دلایل تولید صدا در پکیج می باشد.

 • دلیل  نشتی آب در پکیج چیست ؟

ابتدا باید اتصالات لوله ها را بررسی کنید تا از محکم بودن و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید و در صورتی که اتصالات محکم نبود شما می توانید از واشرها برای آب بند کردن اتصالت استفاده کنید، اتصالات شامل شلنگ های زیر پکیج، شیرهای زیر پکیج و شیرهای رادیاتورها میباشد. در مرحله بعد شما باید آبریزی داخل پکیج را بررسی کنید این بررسی شامل اتصال لوله ها به مبدل، اتصال پمپ به شاسی، اتصالات قطعات داخلی پکیج و … میباشد، البته در صورتی که با پکیج آشنایی ندارید می توانید از یک تعمیرکار پکیج کمک بگیرید.

دلایل آبریزی پکیج تیک سرویس

 • چرا پکیج به صورت خود به خود خاموش می شود؟

دلایل مختلفی برای خاموش شدن ناگهانی پکیج وجود دارد که از جمله این دلایل می توانیم به کم شدن فشار آب، خراب شدن ان تی سی، رسوب گرفتن لوله ها، خرابی شیر گاز، وجود هوا داخل سیستم پکیج و … می باشد.

 • چرا رادیاتور ها گرم نمی شوند؟

این مشکل دلایل زیادی دارد. اولین دلیل به احتمال زیاد این است که شعله پکیج کم باشد که بدلیل فشار کم گاز ساختمان می باشد یا شیر گاز تنظیم نیست. دلیل دیگر وجود هوا در مدار گرمایش، نا مرغوب بودن جنس رادیاتورها، وجود رسوب در رادیاتورها و یا مبدل، رسوب گرفتن فیلتر برگشت پکیج و فشار پایین آب در مدار گرمایشی می باشد.

 • علت صدای انفجار در پکیج چیست؟

کم یا زیاد بودن فشار گاز، امکان خرابی دودکش، درست نبودن فاصله بین مشعل و الکترود جرقه زن، امکان خرابی جرقه زن. این موارد دلایلی متفاوتی دارد که باید توسط تعمیرکار متخصص پکیج مشخص شود.

 • چرا آب گرم مصرفی در پکیج گرم نمیشود؟

بعضی اوقات با اینکه دمای آب در مدار گرمایشی بالاست، دمای آب مصرفی پایین می باشد. از دلایل این مشکل احتمال خرابی قطعات مکانیکی و الکتریکی پکیج میباشد. اگر کلیه قسمتها چک شد، احتمال خرابی برد کنترل پکیج بالا میرود.

 • چرا پکیج مدام خاموش و روشن می شود؟

شاید برای شما این اتفاق افتاده باشد که پکیج شما مرتبا خاموش و روشن شود مخصوصا زمانی که از آب گرم استفاده می کنید به دلیل تنظیم نبودن هوای لازم جهت احتراق و عدم تنظیم شیر برقی گاز پکیج می باشد. ایجاد رسوب هم در مبدل باعث روشن و خاموش شدن دستگاه می شود. خرابی پمپ و بسته بودن شیرهای رادیاتور و پکیج نیز این ایراد را تشدید میکند.

 • چرا قسمتی از رادیاتور سرد و قسمتی گرم است؟

برای تعمیر پکیج در این مواقع ابتدا بهتر است رادایاتورها هواگیری شود. اگر با ریست کردن ترموستات و تمیز کردن دیگ پکیج این مشکل حل نشد، باید کل رادیاتورها باز شود و رسوب داخل آن تمیز گردد.

 • بوی بد پکیج از چیست؟

بوی بد دستگاه معمولا بخاطر احتراق ناقص بوجود می آید. برای تعمیر پکیج در این مورد، دیگ و دودکش را تمیز کرده و مشعل و تهویه هوا را تنظیم کنید.

 • طریقه رسوب زدایی در تعمیر پکیج چگونه است؟

از ابتدایی ترین کارها در سرویس پکیج، تعویض رسوب گیرهای ورودی آب پکیج است، رسوب گیر مخزنی است شبیه لیوان بزرگ که در مسیر ورودی پکیج نصب می شود و درون آن ژله هایی موجود است که رسوب آب را می گیرد، این رسوب گیر باید بعد از اتمام تاریخ انقضای آن تعویض شود تا به کار پکیج خدشه ای وارد نشود. معمولا استفاده از رسوب گیرهای مغناطیسی و رسوب گیرهای پلی فسفات مخصوص پکیج پیشنهاد می شود.

مورد مهم دیگر باز کردن فیلتر سه راهی برنجی ورودی سیستم گرمایش پکیج می باشد، این فیلتر در مسیر ورودی مدار گرمایش و در سمت راست بلوک هیدرولیکی جای گذاری شده است. لازم بذکر است، پکیج مجموعه ای از قطعات مکانیکی می باشد که در صورت خرابی شما نیاز دارید که به سرویس پکیج اقدام کنید. البته برای جلوگیری از خرابی پکیج و کاهش هزینه ها، شما می توانید اقدام به سرویس سالیانه و دوره ای پکیج نمائید. سرویس پکیج را حتما به سرویسکار مجاز واگذار نمائید.

 • چگونه صدای زیاد پکیج را رفع کنیم؟

گاهی اوقات ممکن است پکیج، صدای زیادی تولید کند. علت آن، عدم تنظیم شیر گاز دستگاه، رسوب گرفتن مدار و مبدل های حرارتی، خرابی پمپ آب و یا مشکل سنسورهای حرارتی است. برای رفع این عیب، باید مبدل، هواگیری شود. مدار و مبدل حرارتی رسوب زدایی شده و یک فیلتر مناسب در مسیر برگشت آب گرمایش پکیج قرار داده شود. جهت نصب پکیج، سرویس پکیج و تعمیر پکیج، حتماً از سرویسکار و تعمیرکار متخصص نمایندگی های مجاز خدمات پکیج استفاده نمائید.

 • نشانه های رسوب گرفتن پکیج چیست؟

  1. گرم و سرد شدن آب گرم مصرفی ( حمام و سرویس بهداشتی )
  2. شنیدن صدا از مبدل دستگاه پکیج.
  3. بالا رفتن بار دستگاه پکیج.
  4. دمای نامناسب آب مصرفی و سیستم شوفاژ.
 • روش شستشوی مبدل ثانویه و مبدل اولیه در پکیج دیواری چگونه است؟

  1. شستشوی مبدل با پمپ مخصوص اسید شوئی
  2. شستشوی مبدل به صورت دستی که توصیه می شود با پمپ اسید شوئی انجام گیرد.

در پکیج دیواری بدلیل استفاده از اسیدهای موجود در بازار با درصد بالا که باعث خورندگی مبدل می شود که نهایتا باعث کوتاه تر شدن عمر مبدل اصلی و ثانویه خواهد شد، لذا باید سرویسکاری که سرویس مبدل را انجام میدهد از دی اسکلر ۱۵ تا ۲۰ درصد استفاده نماید تا خورندگی در مبدل ها به حداقل برسد.

 • تعمیرکار خوب پکیج و سرویسکار خوب پکیج چه خصوصیاتی دارند؟

  1. سرویسکار و تعمیرکار پکیج باید وقت شناس باشد و طبق زمانی که مشخص میکند در محل مشتری حاظر شود.
  2. سرویسکار و تعمیرکار پکیج باید دارای پوشش و برخورد مناسب با مشتری باشد.
  3. تعمیرات پکیج و شوفاژ دیواری توسط ایشان باید به خوبی و بر اساس نکات فنی و اصولی تعمیر پکیج انجام شود.
  4. تفسیر درست کدهای خطای پکیج و عیب یابی پکیج و رفع آن بر اساس آخرین کدهای خطای پکیج.
  5. علت‌یابی خرابی و مشکلات پکیج دیواری به درستی.
  6. تعویض قطعات خراب و معیوب پکیج و استفاده از قطعات اصلی پکیج.
  7. بکارگیری انصاف و استفاده از تعرفه منصفانه شرکت خدمات پس از فروش و ارائه فاکتور رسمی به مشتری.
 • قیمت تعمیر پکیج چگونه تعیین می‌شود؟

تعرفه تعمیرات پکیج متناسب با قطعه‌ای از پکیج که خراب شده است، تعیین می‌شود. برای تعمیر برخی پکیج‌ها نیاز به تعمیر پمپ سیرکولاتور است و در پکیجی دیگر نیاز به تنظیم مشعل پکیج میباشد. این موارد بر قیمت تعمیرات پکیج اثر می‌گذارند. در زمان اعزام تکنسین و مراجعه به آدرس مشتری، دستگاه پکیج بازدید و قیمت حدودی تعمیر و سرویس پکیج به مشتری اعلام میگردد. در صورت توافق مشتری با قیمت پیشنهادی کار تعمیر پکیج انجام میشود و تحویل مشتری میگردد.

 • قیمت سرویس پکیج چگونه تعیین می‌شود؟

هزینه سرویس پکیج نیز متناسب با نوع سرویس پکیج که مشتری از سرویسکار پکیج درخواست می‌کند، متفاوت است. به عنوان مثال قیمت هواگیری پکیج با هزینه رسوب‌زدایی پکیج یا شستشوی پکیج با پمپ اسید شوی و استفاده از دیسکلر برای پکیج متفاوت است. توصیه میشود که برای سرویس پکیج خود از سرویسکار مجرب استفاده نمائید. در زمان اعزام تکنسین و مراجعه به آدرس مشتری، دستگاه پکیج بازدید و قیمت حدودی سرویس پکیج به مشتری اعلام میگردد. در صورت توافق مشتری با قیمت پیشنهادی کار سرویس پکیج انجام میشود و تحویل مشتری میگردد.

 • ثبت درخواست تعمیر و سرویس پکیج در مرکز خدمات تیک سرویس چگونه است؟

در صورت تمایل شما مشتری عزیز مبنی بر اعلام قیمت سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور، پکیج ایساتیس، پکیج آریستون، پکیج یونیکال و پکیج بوتان و پکیج گلدیران با شماره های ذیل تماس گرفته و یا با ثبت درخواست آنلاین خدمات در وبسایت تیک سرویس سفارش تعمیر پکیج و یا سرویس پکیج خود را ثبت نمائید تا در اسرع وقت نسبت با اعزام تعمیرکار پکیج و سرویسکار پکیج اقدام نمائیم و از خدمات تخصصی ما در این خصوص استفاده نمائید.

۰۲۱-۸۸۸۶۵۰۶۹

۰۲۱-۸۸۸۶۳۹۵۰

مطالاب آموزشی تعمیرات پکیج دیواری

شما عزیزان میتوانید جهت اطلاع بیشتر در خصوص نحوه کار پکیج ، سرویس پکیج و تعمیر پکیج از مطالب آموزشی وبسایت تیک سرویس با لینکهای ذیل مراجعه نمائید:

روشهای انتخاب یک پکیج گرمایشی خوب و مقرون به صرفه چیست؟

روش رفع افت فشار در پکیج دیواری و رادیاتور.

علایم خرابی پکیج دیواری چیست؟

ویژگی های یک پکیج خوب کدام است؟

اجزاء تشکیل دهنده پکیج شوفاژ دیواری و توضیح عملکرد هر قطعه کدام است؟

تفاوت پکیج دیواری و پکیج زمینی چیست؟

دلایل آبریزی پکیج چیست؟

پکیج فن دار و پکیج بدون فن چه تفاوت هایی با هم دارند؟

مبدل حرارتی صفحه ای و عملکرد مبدل حرارتی صفحه ای

خدمات پکیج و مناطق تحت پوشش تعمیرات پکیج تیک سرویس در تهران

مرکز خدمات تیک سرویس با داشتن تکنسین های متعدد در سطح مناطق ۱ تا ۴ تهران بزرگ مشغول انجام وظیفه برای شما مشتریان گرامی میباشد. در صورتیکه در مناطق ۱ تا ۴ تهران بزرگ سکونت دارید میتوانید از خدمات ما استفاده نمائید و در صورت درخواست شما جهت تعمیرات پکیج  بتوانیم در کوتاه‌ترین زمان در خدمت شما باشیم.

برندهای پکیج دیواری تحت پوشش مرکز خدمات تیک سرویس بشرح ذیل میباشد

 • تعمیر و سرویس پکیج ایران رادیاتور

 • تعمیر و سرویس پکیج بوتان

 • تعمیر و سرویس پکیج گلدیران

 • تعمیر و سرویس پکیج آریستون

 • تعمیر و سرویس پکیج ایساتیس

 • تعمیر و سرویس پکیج یونیکال

مناطق تحت پوشش مرکز خدمات تیک سرویس بشرح ذیل میباشد

 • مرکز تخصصی تعمیر پکیج شرق تهران شامل

تهران پارس ، نارمک ، استخر ، شهرک کاج ، شیان ، لویزان ، مبارک آباد ، حسین آباد ، کوی گلستان ، شهرک امید ، شمیران نو ، شمس آباد

 • مرکز تخصصی تعمیر پکیج شمال تهران شامل

زعفرانیه ، محمودیه ، الهیه ، قیطریه ، نیاوران ، فرمانیه ، کامرانیه ، داوودیه ، جماران ، کاشانک ، دارآباد ، آجودانیه ، صاحبقرانیه ، پاسداران ، گلستان ، دروس ، دزاشیب ، تجریش ، حصاربوعلی ، مینی سیتی ، اقدسیه ، اراج ، ازگل ، لویزان ، شیان ، سوهانک ، چیذر ، قیطریه ، قلهک ، دولت ، اختیاریه ، احتشامیه ، دروس ، دربند ، تجریش ، باغ فردوس ، ولنجک ، منظریه ، اوین ، درکه ، پارک وی ، فرشته ، جردن ، گاندی ، ظفر ، سعادت آباد ، ولیعصر ، شهرک غرب ، کوی فراز ، فرحزاد ، ایوانک ، یوسف آباد ، امانیه ، بلوار آفریقا ، ولیعصر ، شهرک سئول ، ونک ، ملاصدرا ، شیخ بهایی‎

چرا برای تعمیر و سرویس پکیج تیک سرویس را انتخاب میکنید

 1. مرکز خدمات تیک سرویس عضو رسمی اتحادیه تهویه مطبوع تهران میباشد.
 2. مرکز خدمات تیک سرویس به عنوان نمایندگی خدمات پس از فروش چندین برند معتبر پکیج در تهران فعالیت مینماید.
 3. کلیه تکنسینهای مرکز خدمات تیک سرویس دارای مدرک فنی و حرفه ای بوده و بین ۳ تا ۱۴ سال سابقه کار در خصوص تعمیرات تخصصی پکیج دارند.
 4. کلیه تکنسینهای مرکز خدمات تیک سرویس طی آزمونهای شفاهی و عملی خاص گزینش شده و بهترینها انتخاب میگردند.
 5. تکنسینهای مرکز خدمات تیک سرویس بصورت تخصصی روی برندهای پکیج متمرکز شده اند.
 6. در خصوص تعمیرات تخصصی پکیج دیواری از قطعات اصلی استفاده نموده و قطعات اصلی دارای طول عمر بالا میباشند.
 7. تعرفه تعمیرات مرکز خدمات تیک سرویس بر اساس تعرفه نمایندگیهای معتبر میباشد.
 8. قبل از تعمیر پکیج شما، طی کارشناسی تکنسینهای ما قیمت حدودی تعمیرات پکیج به اطلاع شما میرسد و پس از تایید شما نسبت به تعمیر پکیج اقدام میگردد.
 9. کارهای انجام شده در خصوص تعمیرات پکیج به مدت یک ماه از طرف مرکز خدمات تیک سرویس گارانتی میشود.
 10. شعار ما در مجموعه تیک سرویس “رضایت مشتری” میباشد و کلیه موارد را در تحقق این مهم بکار میبریم.
 11. صداقت و انجام کار تخصصی سرلوحه کار ما میباشد.

شما مشتریان عزیز می‌توانید از طریق کلیک در قسمت ثبت آنلاین درخواست خدمات  سرویس پکیج خودتان را ثبت کنید تا تکنسینهای ما در اسرع وقت تعمیر پکیج شما را انجام دهند.

با مراجعه به بخش وبلاگ تیک سرویس، قسمت موتورخانه و گرمایش از مطالب آموزشی استفاده نمائید.

یا با کلیک روی عناوین زیر از مطالب وبلاگ ما در این خصوص استفاده نمائید:

۱. راهنمای خرید پکیج گرمایشی دیواری

۲. راهنمای استفاده بهینه از پکیج دیواری و پکیج زمینی

۳. دلایل گرم نشدن آب پکیج و آبگرمکن چیست

۴. تفاوت پکیج دیواری و پکیج زمینی چیست

۵. دلایل آبریزی پکیج چیست

۶. چگونگی سرویس پکیج دیواری ایران رادیاتور

 

برای مشاهده فیلم های آموزشی به اکانت ما در آپارات به آدرس زیر مراجعه فرمائید:

https://www.aparat.com/tikservice

تعمیرات پکیج در شمال تهران و شرق تهران

اگر از بهترین و مناسب ترین پکیج دیواری استفاده می کنید، احتمالا نیاز کمتری به خدمات تعمیرات پیدا کرده اید، اما در صورتی که به هر دلیلی با مشکل مواجه شد و نیاز به تعمیرپکیج، تعمیر پکیج ایران رادیاتور، تعمیر پکیج ایساتیس، تعمیر پکیج بوتان، تعمیر پکیج آریستون ، تعمیر پکیج یونیکال در تهران، میتوانید از خدمات تیک سرویس استفاده نمائید.

کافیست با کلیک روی ثبت آنلاین درخواست خدمات یا با تماس با شماره های زیر، سفارش تعمیر پکیج خود را ثبت نمائید

۰۲۱-۸۸۸۶۵۰۶۹

۰۲۱-۸۸۸۶۳۹۵۰

۰۲۱-۲۶۴۵۴۱۶۹

درج شده در

2
Leave a Reply

avatar
1 تعداد نظرها
1 تعداد پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین نظر
محبوب ترین
  تنظیم هشدار برای :  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
هشدار برای
حسینی راد
مهمان
حسینی راد

با سلام و احترام. ما یک پکیج دیواری شاپه فرانسوی داریم که از چند سال قبل همواره با افت فشار مواجه بود و مرتب بایستی شیر پرکن را باز می‌کردیم. طی زمستان امسال وضعیت بسیار بدتر شده و به محدوده زمانی نیم ساعت برای باز کردن شیر پر کن رسیده. تکنیسین این نوع پکیج، شیر پرکن، لوله‌ها و واشرها، منبع انبساط سوراخ و مبدل حرارتی پکیج (تک کمبدله) را تعویض و سرویس کامل انجام داده و کلیه رادیاتورها را هم خودش چک کرده که هیچگونه نشتی ندارند. ولی مشکل همچنان باقیست. یک نفر را هم برای نشت یابی لوله‌ها آوردیم… نمایش بیشتر »

دسته بندی ها
آخرین مطالب