مرکز تخصصی تعمیر و سرویس پکیج زمینی

تعمیر و سرویس پکیج زمینی-تیک سرویس

تعمیر و سرویس پکیج زمینی

در صورتیکه پکیج زمینی شما به هر دلیل درست کار نکند، برای تعمیر پکیج زمینی و سرویس پکیج زمینی اقدام می‌کنید. ضرورت سرویس پکیج زمینی یا تعمیر پکیج زمینی چه زمانی بهتر است؟ آیا سرویسهای دوره ای پکیج زمینی ضرورت دارد؟ آیا در مورد مشکلاتی که برای پکیجزمینی پیش می آید چیزی می دانید؟ آب به خوبی گرم نمی‌شود یا رادیاتورها سرد هستند؟ آیا نگران هزینه تعمیر پکیج زمینی و سرویس پکیج زمینی خود هستید و قیمت تعمیرات پکیج زمینی را نمیدانید؟

شما برای جلوگیری از مشکلات بیشتر برای پکیج تان می‌توانید مشکلات پکیج خود را با یک تعمیرکار پکیج زمینی ماهر و متخصص در میان بگذارید. مرکز خدمات تیک سرویس اطلاعات کافی در خصوص تعمیر و سرویس پکیج زمینی و هر آنچه مورد نیاز شما میباشد را در اختیار شما قرار میدهد.

تعمیر یکیج زمینی ایرفو 1-تیک سرویس

انواع پکیج زمینی:

پکیج زمینی به دستگاهی گفته می‌شود که در منازل و ادارات جایگزین موتورخانه های قدیمی شده است و وظیفه آن تامین گرمایش منزل و آب گرم ساختمان می باشد. امروزه با توسعه فرهنگ آپارتمان نشینی و برای صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه ها از سیستم های گرمایشی نوین استفاده می شود.

امروزه استفاده از پکیج زمینی به دلیل اینکه فضای کمتری نسبت به موتورخانه اشغال می کند و همچنین دارای ایمنی بالاتری می باشد، رواج بیشتری یافته و جایگزین فوق العاده خوبی برای موتورخانه ها و آبگرمکن های قدیمی شده است . انواع پکیج زمینی عبارتند از:

 • پکیج زمینی با مبدل صفحه ای

پکیج زمینی با مبدل صفحه ای پکیج گرمایشی است که گرمایش آب مصرفی با استفاده از تبادل دما در صفحات مبدل انجام میشود و نسبت به پکیج زمینی مخزن دار ابعاد کوچکتری دارد.پکیج زمینی شفیع سازه شرق مدل tdp50

 • پکیج زمینی مخزن دار

پکیج های زمینی مخزن دار معمولا ابعاد ۱.۵ تا ۲ برابر پکج های زمینی با مبدل صفحه ای دارند و معمولا با داشتن مخزن آبگرم، مدت زمان بیشتری آب گرم مصرفی را تامین میکنند. پکیج های زمینی همانگونه که از نام آن ها مشخص است، روی زمین نصب شده و به هیچ عنوان از آن ها برای استفاده روی دیوار نمی توان استفاده نمود.

ابعاد پکیج های زمینی معمولا از پکیج های دیواری بیشتر می باشد و معمولا دارای یک مخزن آب گرم یا مخزن کوئل دار می باشد. تعمیرات پکیج زمینی ساده تر از پکیج های دیواری می باشد و در عین حال بدلیل سنگینی کار تعمیر پکیج زمینی زمان بیشتری برای تعمیر آن باید در نظر گرفت. پکیج های زمینی بیشتر در ویلاها و ساختمان هایی با متراژ بالاتر استفاده می گردد.

این نوع از پکیج ها دارای یک مخزن با ظرفیت های معین، مثلا ۹۰ ، ۱۲۰ ، ۱۵۰ و یا بیشتر هستند. آب در داخل مخزن ذخیره و گرم می شود. یکی از مزیت های پکیج های مخزن دار، نداشتن نوسانات در آبگرم مصرفی می باشد.

پکیج زمینی مخزن دار شفیع سازه شرق مدل t100

پکیج زمینی مخزن دار یا بدون مخزن میتواند با امکانات زیر نیز تولید شود:

 • پکیج زمینی بدون فن:

محل نصب و قرارگیری پکیج زمینی بدون فن در مکان های باز مانند: بالکن و یا تراس می باشد. پکیج زمینی بدون فن برای احتراق نیاز به اکسیژن دارد که این اکسیژن را از محل نصب خود می گیرد و نباید در داخل ساختمان نصب شود. نهایتا دود تولید شده توسط پکیج زمینی بدون فن به خارج از محیط و در فضای باز محوطه تخلیه میگردد.

 • پکیج زمینی فن دار:

در پکیج زمینی فن دار نیازی به تامین اکسیژن مورد نیاز از محیط نیست چرا که در این نوع از پکیج ها از دودکش های دو جداره استفاده می شود که یک جداره آن اکسیژن مورد نیاز را به دورن محفظه احتراق برده و از جدار دیگر دود حاصل از احتراق به بیرون و داخل محوطه باز تخلیه میشود.

 • پکیج زمینی چگالشی:

در پکیج زمینی چگالشی برای استفاده از گرمای بالای دودکش، از این انرژی گرمایی برای گرم کردن آبی که وارد پکیج می شود استفاده میشود که استفاده از این تکنولوژی باعث بالا بردن راندمان دستگاه و همچنین پائین آوردن مصرف انرژی میگردد. مصرف گاز در پکیج های زمینی چگالشی به مراتب پایئن تر از پکیج های معمولی می باشد.

 

عملکرد پکیج در زمستان و تابستان

در فصل زمستان، وظیفه پکیج زمینی گرم کردن آب مصرفی و آب گرم مدار شوفاژ می باشد. در پکیج های زمینی اولویت با تامین آب گرم مصرفی می باشد. در پکیج زمینی با مبدل صفحه ای ، زمانی که شیر آب گرم مصرفی را باز می کنید آب گرم دیگ در مبدل صفحه ای جریان پیدا میکند و آب مدار رادیاتور را قطع کرده و تا زمانی که آب گرم مصرفی باز باشد، مدار شوفاژ قطع میباشد. این فرآیند زمانی که شیر آب گرم بسته می شود، آبگرم رادیاتور را وصل می‌کند، در این صورت همیشه آبگرم مصرفی در دسترس خواهد بود.

در پکیج زمینی مخزن دار، ابتدا آب داخل مخزن گرم شده و برای استفاده از آب گرم مصرفی همیشه در دسترس میباشد. تا زمانی که دمای آب گرم مخزن پائین نیاید، مسیر آب گرم رادیاتورها قطع نمیشود.

در فصل تابستان با تنظیم ولوم رادیاتور دستگاه روی تابستان، پکیج زمینی زمانی شروع به فعالیت می‌کنند که نیاز به آب گرم باشد و این فرآیند به صورت اتوماتیک انجام می شود یعنی زمانی که شیر آب گرم مصرفی باز است آب گرم مصرفی توسط پکیج زمینی تامین شده و زمانی که شیر آب گرم بسته باشد به طور اتوماتیک شعله مشعل خاموش می شود.

تعمیر پکیج زمینی شامل چه مراحلی است؟

تعمیر پکیج زمینی یکی از انواع خدماتی است که برای دستگاه پکیج زمینی ارائه می‌شود. متناسب با مدل پکیج زمینی، حدود ۱۰ تا ۱۵ قطعه در پکیج به کار برده شده است که در تعمیر پکیج، باتوجه به مشکل به وجود آمده این قطعات بررسی می‌شوند. در واقع متناسب با تجربه تعمیرکار پکیج زمینی، خرابی پکیج به راحتی توسط او تشخیص داده می‌شود و در زمان کوتاه تری کار تشخیص عیب پکیج زمینی و تعمیر آن انجام میپذیرد.

تعمیر پکیج زمینی برای انواع برندهای پکیج، به شکلی متفاوت روی می‌دهد. به عنوان مثال تعمیر پکیج زمینی ایران رادیاتور متفاوت از تعمیر پکیج زمینی یونیکال است. یک تعمیرکار پکیج زمینی حرفه‌ای، بر تعمیر پکیج زمینی اکثر برندها مسلط است و با خیالی آسوده می‌توانید تعمیر پکیج زمینی خودتان را به او بسپارید.

 • ابتدا متناسب با توضیحات شما در خصوص ایراد پکیج زمینی، حدود ۵۰ درصد عیب پکیج مشخص میشود.
 • با مراجعه به محل نصب پکیج زمینی، و بررسی دستگاه عیب دستگاه مشخص و قطعه معیوب شناسایی میشود.
 • در صورتی که نیاز به تعویض قطعه باشد، قطعه پکیج زمینی تعویض و عیب برطرف میگردد.
 • اگر نیاز به سرویس پکیج زمینی باشد، سرویس پکیج توسط تکنسین انجام میشود.
 • اگر دستگاه پکیج زمینی و سیستم رادیاتورها و شوفاژ آبریزی داشته باشد، توسط تعمیرکار پکیج آبریزی رفع میگردد.
 • نهایتا پس از تعمیر پکیج زمینی و تست کامل، دستگاه به مشتری تحویل میگردد.

سرویس پکیج زمینی شامل چه مراحلی است؟

سرویس پکیج زمینی شامل خدمات متفاوتی می‌شود. پیشنهاد میشود سرویس پکیج در فواصل زمانی دوازده ماهه انجام شود (در ابتدای فصل پائیز). سرویس پکیج زمینی با فواصل زمانی مشخص، موجب کاهش احتمال نیاز شما به تعمیر پکیج می‌شود. این امر موجب کاهش آسیب‌های وارده به پکیج می‌شود. بد نیست بدانید که سرویس پکیج برندهای مختلف با هم تفاوتی ندارند. مراحل سرویس پکیج زمینی بشرح ذیل است:

 • باز کردن قاب دستگاه پکیج زمینی
 • باز کردن کلیه قطعات پکیج زمینی
 • در صورتی که پکیج زمینی فن دار باشد، تمیز کردن قسمت فن و بلوور پکیج زمینی و کنترل پرشر سوئیچ هوا و شلنگ های ارتباطی
 • اگر پکیج زمینی از نوع مبدل مسی و مبدل صفحه ای باشد، اسیدشویی مبدل اولیه و ثانویه پکیج زمینی
 • شستشوی کلیه لوله های ارتباطی داخل دستگاه
 • شستشو و کنترل پمپ سیرکولاتور پکیج زمینی
 • کنترل اهم کلیه ان تی سی ها و پرشر سوئیج آب و قطعات کنترلی
 • تمیز کردن محفظه احتراق و جرقه زن ها
 • کنترل کامل دودکش و رفع هرگونه گرفتگی و نشتی در دودکش پکیج زمینی
 • تنظیم شیر گاز و شعله پکیج زمینی
 • تنظیم باد و چکاپ کامل منبع انبساط پکیج زمینی
 • بستن و مونتاژ کامل پکیج زمینی و تست نهایی پکیج

سوالات متداول درباره تعمیر پکیج زمینی:

گاهی اوقات قبل از اینکه برای تعمیر پکیج زمینی و یا سرویس پکیج زمینی نیاز به سفارش تکنسین فنی داشته باشید، سوالاتی در خصوص تعمیر و یا سرویس پکیج زمینی برای شما مشتریان عزیز بوجود می آید. با خواندن مطالب زیر و سوالات رایج در خصوص تعمیر پکیج زمینی اگر مشکل حل نشد، با مرکز خدمات تیک سرویس تماس بگیرید تا تکنسین تعمیرات پکیج زمینی اعزام گردد.

 • دلیل افت فشار در پکیج  زمینی چیست؟

یکی از رایج ترین سوال ها برای کسانی که از پکیج زمینی استفاده می کنند، آن است که چرا پکیج دچار افت فشار می شود؟ در پاسخ به این سوال می توانیم بگویم که خرابی شیر تخلیه فشار، خرابی شیر پرکن، نشتی رادیاتورها، سوراخ شدن منبع انبساط ازجمله رایج ترین دلایل برای افت فشار پکیج زمینی می باشد.

 

روش رفع افت فشار در پکیج دیواری و رادیاتور

 

 • علت  سر و صدا در پکیج زمینی چیست؟

پکیج های گرمایش زمینی گاهی اوقا سر و صدای غیر عادی دارند. از جمله دلایل سروصدای پکیج ها منبسط و منقبض شدن لوله های آب در اثر گرم و سرد شدن آب در لوله ها می باشد. خرابی پمپ سیرکولاتور، خرابی فن تخلیه دود و وجود هوا در لوله های پکیج زمینی از دیگر دلایل تولید صدا در پکیج می باشد.

 • دلیل  نشتی آب در پکیج زمینی چیست ؟

ابتدا باید اتصالات لوله ها را بررسی کنید تا از محکم بودن و درست بودن آن ها اطمینان حاصل کنید و در صورتی که اتصالات محکم نبود شما می توانید از واشرها برای آب بند کردن اتصالت استفاده کنید، اتصالات شامل شلنگ های پشت پکیج زمینی، شیرهای پشت پکیج و شیرهای رادیاتورها میباشد. در مرحله بعد شما باید آبریزی داخل پکیج را بررسی کنید این بررسی شامل اتصال لوله ها به مبدل، اتصال پمپ به شاسی، اتصالات قطعات داخلی پکیج و … میباشد، البته در صورتی که با پکیج آشنایی ندارید می توانید از یک تعمیرکار پکیج زمینی کمک بگیرید.

دلایل آبریزی پکیج-تیک سرویس-۰۲

 • چرا رادیاتور ها گرم نمی شوند؟

این مشکل دلایل زیادی دارد. اولین دلیل به احتمال زیاد این است که شعله پکیج کم باشد که بدلیل فشار کم گاز ساختمان می باشد یا شیر گاز تنظیم نیست. دلیل دیگر وجود هوا در مدار گرمایش، نا مرغوب بودن جنس رادیاتورها، وجود رسوب در رادیاتورها و یا مبدل، رسوب گرفتن فیلتر برگشت پکیج و فشار پایین آب در مدار گرمایشی می باشد.

 • علت صدای انفجار در پکیج زمینی چیست؟

کم یا زیاد بودن فشار گاز، امکان خرابی دودکش، درست نبودن فاصله بین مشعل و الکترود جرقه زن، امکان خرابی جرقه زن. این موارد دلایلی متفاوتی دارد که باید توسط تعمیرکار متخصص پکیج مشخص شود.

 • چرا آب گرم مصرفی در پکیج زمینی گرم نمیشود؟

بعضی اوقات با اینکه دمای آب در مدار گرمایشی بالاست، دمای آب مصرفی پایین می باشد. از دلایل این مشکل احتمال خرابی قطعات مکانیکی و الکتریکی پکیج میباشد. اگر کلیه قسمتها چک شد، احتمال خرابی برد کنترل پکیج بالا میرود.

 • چرا پکیج زمینی مدام خاموش و روشن می شود؟

شاید برای شما این اتفاق افتاده باشد که پکیج شما مرتبا خاموش و روشن شود مخصوصا زمانی که از آب گرم استفاده می کنید به دلیل تنظیم نبودن هوای لازم جهت احتراق و عدم تنظیم شیر برقی گاز پکیج می باشد. ایجاد رسوب هم در مبدل باعث روشن و خاموش شدن دستگاه می شود. خرابی پمپ و بسته بودن شیرهای رادیاتور و پکیج نیز این ایراد را تشدید میکند.

 • چرا قسمتی از رادیاتور سرد و قسمتی گرم است؟

برای تعمیر پکیج در این مواقع ابتدا بهتر است رادایاتورها هواگیری شود. اگر با ریست کردن ترموستات و تمیز کردن دیگ پکیج این مشکل حل نشد، باید کل رادیاتورها باز شود و رسوب داخل آن تمیز گردد.

 • بوی بد پکیج زمینی از چیست؟

بوی بد دستگاه معمولا بخاطر احتراق ناقص بوجود می آید. برای تعمیر پکیج در این مورد، دیگ و دودکش را تمیز کرده و مشعل و تهویه هوا را تنظیم کنید.

 • طریقه رسوب زدایی در تعمیر پکیج زمینی چگونه است؟

از ابتدایی ترین کارها در سرویس پکیج زمینی، تعویض رسوب گیرهای ورودی آب پکیج است، رسوب گیر مخزنی است شبیه لیوان بزرگ که در مسیر ورودی پکیج نصب می شود و درون آن ژله هایی موجود است که رسوب آب را می گیرد، این رسوب گیر باید بعد از اتمام تاریخ انقضای آن تعویض شود تا به کار پکیج زمینی خدشه ای وارد نشود. معمولا استفاده از رسوب گیرهای مغناطیسی و رسوب گیرهای پلی فسفات مخصوص پکیج زمینی پیشنهاد می شود.

مورد مهم دیگر باز کردن فیلتر سه راهی برنجی ورودی سیستم گرمایش پکیج می باشد، این فیلتر در مسیر ورودی مدار گرمایش و در سمت پشت پکیج زمینی در محل ورودی سیستم گرمایش پکیج جای گذاری شده است. لازم بذکر است، پکیج زمینی مجموعه ای از قطعات مکانیکی می باشد که در صورت خرابی شما نیاز دارید که به سرویس پکیج اقدام کنید. البته برای جلوگیری از خرابی پکیج و کاهش هزینه ها، شما می توانید اقدام به سرویس سالیانه و دوره ای پکیج نمائید. سرویس پکیج زمینی را حتما به سرویسکار مجاز واگذار نمائید.

 • نشانه های رسوب گرفتن پکیج زمینی چیست؟

 1. گرم و سرد شدن آب گرم مصرفی ( حمام و سرویس بهداشتی )
 2. شنیدن صدا از مبدل و دیگ دستگاه پکیج زمینی.
 3. بالا رفتن بار دستگاه پکیج زمینی.
 4. دمای پائین آب مصرفی و سیستم شوفاژ.
 • تعمیرکار خوب پکیج زمینی و سرویسکار خوب پکیج زمینی چه خصوصیاتی دارند؟

  • سرویسکار و تعمیرکار پکیج زمینی باید وقت شناس باشد و طبق زمانی که مشخص میکند در محل مشتری حاظر شود.
  • سرویسکار و تعمیرکار پکیج زمینی باید دارای پوشش و برخورد مناسب با مشتری باشد.
  • تعمیرات پکیج و شوفاژ زمینی توسط ایشان باید به خوبی و بر اساس نکات فنی و اصولی تعمیر پکیج انجام شود.
  • تفسیر درست کدهای خطای پکیج زمینی و عیب یابی پکیج زمینی و رفع آن بر اساس آخرین کدهای خطای پکیج.
  • علت‌یابی خرابی و مشکلات پکیج زمینی به درستی.
  • تعویض قطعات خراب و معیوب پکیج زمینی و استفاده از قطعات اصلی پکیج زمینی.
  • بکارگیری انصاف و استفاده از تعرفه منصفانه شرکت خدمات پس از فروش و ارائه فاکتور رسمی به مشتری.
 • قیمت تعمیر پکیج زمینی چگونه تعیین می‌شود؟

تعرفه تعمیرات پکیج زمینی متناسب با قطعه‌ای از پکیج که خراب شده است، تعیین می‌شود. برای تعمیر برخی پکیج‌ها نیاز به تعمیر پمپ سیرکولاتور است و در پکیجی دیگر نیاز به تنظیم مشعل پکیج میباشد. این موارد بر قیمت تعمیرات پکیج اثر می‌گذارند. در زمان اعزام تکنسین و مراجعه به آدرس مشتری، دستگاه پکیج بازدید و قیمت حدودی تعمیر و سرویس پکیج به مشتری اعلام میگردد. در صورت توافق مشتری با قیمت پیشنهادی کار تعمیر پکیج انجام میشود و تحویل مشتری میگردد.

 • قیمت سرویس پکیج زمینی چگونه تعیین می‌شود؟

هزینه سرویس پکیج زمینی نیز متناسب با نوع سرویس پکیج که مشتری از سرویسکار پکیج درخواست می‌کند، متفاوت است. به عنوان مثال قیمت هواگیری پکیج با هزینه رسوب‌زدایی پکیج یا شستشوی پکیج با پمپ اسید شوی و استفاده از دیسکلر برای پکیج متفاوت است. توصیه میشود که برای سرویس پکیج زمینی خود از سرویسکار مجرب استفاده نمائید. در زمان اعزام تکنسین و مراجعه به آدرس مشتری، دستگاه پکیج بازدید و قیمت حدودی سرویس پکیج به مشتری اعلام میگردد. در صورت توافق مشتری با قیمت پیشنهادی کار سرویس پکیج انجام میشود و تحویل مشتری میگردد.

 • ثبت درخواست تعمیر پکیج زمینی و سرویس پکیج زمینی در مرکز خدمات تیک سرویس چگونه است؟

در صورت تمایل شما مشتری عزیز مبنی بر اعلام قیمت سرویس و تعمیر پکیج زمینی ایران رادیاتور، پکیج زمینی تری اس، پکیج زمینی شفیع سازه شرق، پکیج زمینی یونیکال و پکیج زمینی ایرفو با شماره های ذیل تماس گرفته و یا با ثبت درخواست آنلاین خدمات در وبسایت تیک سرویس سفارش تعمیر پکیج زمینی و یا سرویس پکیج زمینیخود را ثبت نمائید تا در اسرع وقت نسبت با اعزام تعمیرکار پکیج و سرویسکار پکیج اقدام نمائیم و از خدمات تخصصی ما در این خصوص استفاده نمائید.

۰۲۱-۸۸۸۶۵۰۶۹

۰۲۱-۸۸۸۶۳۹۵۰

مطالاب آموزشی تعمیرات پکیج دیواری:

شما عزیزان میتوانید جهت اطلاع بیشتر در خصوص نحوه کار پکیج ، سرویس پکیج و تعمیر پکیج از مطالب آموزشی وبسایت تیک سرویس با لینکهای ذیل مراجعه نمائید:

خدمات پکیج و مناطق تحت پوشش تعمیرات پکیج تیک سرویس در تهران

مرکز خدمات تیک سرویس با داشتن تکنسین های متعدد در سطح مناطق ۱ تا ۴ تهران بزرگ مشغول انجام وظیفه برای شما مشتریان گرامی میباشد. در صورتیکه در مناطق ۱ تا ۴ تهران بزرگ سکونت دارید میتوانید از خدمات ما استفاده نمائید و در صورت درخواست شما جهت تعمیرات پکیج  بتوانیم در کوتاه‌ترین زمان در خدمت شما باشیم.

برندهای پکیج زمینی تحت پوشش مرکز خدمات تیک سرویس بشرح ذیل میباشد:

 • تعمیر و سرویس پکیج زمینی ایران رادیاتور

 • تعمیر و سرویس پکیج زمینی شفیع سازه شرق

 • تعمیر و سرویس پکیج زمینی یونیکال

 • تعمیر و سرویس پکیج زمینی تری اس

 • تعمیر و سرویس پکیج زمینی ایرفو

مناطق تحت پوشش مرکز خدمات تیک سرویس بشرح ذیل میباشد:

 • مرکز تخصصی تعمیر پکیج زمینی شرق تهران شامل:

تهران پارس ، نارمک ، استخر ، شهرک کاج ، شیان ، لویزان ، مبارک آباد ، حسین آباد ، کوی گلستان ، شهرک امید ، شمیران نو ، شمس آباد

 • مرکز تخصصی تعمیر پکیج زمینی شمال تهران شامل:

زعفرانیه ، محمودیه ، الهیه ، قیطریه ، نیاوران ، فرمانیه ، کامرانیه ، داوودیه ، جماران ، کاشانک ، دارآباد ، آجودانیه ، صاحبقرانیه ، پاسداران ، گلستان ، دروس ، دزاشیب ، تجریش ، حصاربوعلی ، مینی سیتی ، اقدسیه ، اراج ، ازگل ، لویزان ، شیان ، سوهانک ، چیذر ، قیطریه ، قلهک ، دولت ، اختیاریه ، احتشامیه ، دروس ، دربند ، تجریش ، باغ فردوس ، ولنجک ، منظریه ، اوین ، درکه ، پارک وی ، فرشته ، جردن ، گاندی ، ظفر ، سعادت آباد ، ولیعصر ، شهرک غرب ، کوی فراز ، فرحزاد ، ایوانک ، یوسف آباد ، امانیه ، بلوار آفریقا ، ولیعصر ، شهرک سئول ، ونک ، ملاصدرا ، شیخ بهایی‎

چرا برای تعمیر پکیج زمینی و سرویس پکیج زمینی تیک سرویس را انتخاب میکنید:

 1. مرکز خدمات تیک سرویس عضو رسمی اتحادیه تهویه مطبوع تهران میباشد.
 2. مرکز خدمات تیک سرویس به عنوان نمایندگی خدمات پس از فروش چندین برند معتبر پکیج زمینی در تهران فعالیت مینماید.
 3. کلیه تکنسینهای مرکز خدمات تیک سرویس دارای مدرک فنی و حرفه ای بوده و بین ۳ تا ۱۴ سال سابقه کار در خصوص تعمیرات تخصصی پکیج زمینی دارند.
 4. کلیه تکنسینهای مرکز خدمات تیک سرویس طی آزمونهای شفاهی و عملی خاص گزینش شده و بهترینها انتخاب میگردند.
 5. تکنسینهای مرکز خدمات تیک سرویس بصورت تخصصی روی برندهای پکیج متمرکز شده اند.
 6. در خصوص تعمیرات تخصصی پکیج زمینی از قطعات اصلی استفاده نموده و قطعات اصلی دارای طول عمر بالا میباشند.
 7. تعرفه تعمیرات مرکز خدمات تیک سرویس بر اساس تعرفه نمایندگیهای معتبر میباشد.
 8. قبل از تعمیر پکیج شما، طی کارشناسی تکنسینهای ما قیمت حدودی تعمیرات پکیج به اطلاع شما میرسد و پس از تایید شما نسبت به تعمیر پکیج زمینی اقدام میگردد.
 9. کارهای انجام شده در خصوص تعمیرات پکیج به مدت یک ماه از طرف مرکز خدمات تیک سرویس گارانتی میشود.
 10. شعار ما در مجموعه تیک سرویس “رضایت مشتری” میباشد و کلیه موارد را در تحقق این مهم بکار میبریم.
 11. صداقت و انجام کار تخصصی سرلوحه کار ما میباشد.

شما مشتریان عزیز می‌توانید از طریق کلیک در قسمت ثبت آنلاین درخواست خدمات در انتهای همین صفحه سفارش  سرویس پکیج زمینی خودتان را ثبت کنید تا تکنسینهای ما در اسرع وقت تعمیر پکیج شما را انجام دهند.

با مراجعه به بخش وبلاگ تیک سرویس، قسمت موتورخانه و گرمایش از مطالب آموزشی استفاده نمائید.

یا با کلیک روی عناوین زیر از مطالب وبلاگ ما در این خصوص استفاده نمائید:

۱. راهنمای استفاده بهینه از پکیج دیواری و پکیج زمینی

۲. دلایل گرم نشدن آب پکیج و آبگرمکن چیست

۳. تفاوت پکیج دیواری و پکیج زمینی چیست

۴. دلایل آبریزی پکیج چیست

 

برای مشاهده فیلم های آموزشی به اکانت ما در آپارات به آدرس زیر مراجعه فرمائید:

https://www.aparat.com/tikservice

تعمیرات پکیج زمینی در شمال تهران و شرق تهران

اگر از بهترین و مناسب ترین پکیج زمینی استفاده می کنید، احتمالا نیاز کمتری به خدمات تعمیرات پیدا کرده اید، اما در صورتی که به هر دلیلی با مشکل مواجه شد و نیاز به تعمیر و سرویس پکیج زمینی، تعمیر پکیج زمینی ایران رادیاتور، تعمیر پکیج زمینی ایرفو، تعمیر پکیج زمینی تری اس، تعمیر پکیج زمینی شفیع سازه شرق ، تعمیر پکیج زمینی یونیکال در تهران، میتوانید از خدمات تیک سرویس استفاده نمائید.

کافیست با کلیک روی ثبت آنلاین درخواست خدمات  یا با تماس با شماره های زیر، سفارش سرویس یا تعمیر پکیج خود را ثبت نمائید:

دفتر مرکزی: ۸۸۸۶۵۰۶۹-۸۸۸۶۳۹۵۰-۰۲۱

شمال و شرق تهران: ۲۶۴۵۴۱۶۹-۰۲۱

 

درج شده در

5
Leave a Reply

avatar
2 تعداد نظرها
3 تعداد پاسخ ها
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین نظر
محبوب ترین
  تنظیم هشدار برای :  
جدیدترین قدیمی ترین محبوب ترین
هشدار برای
سعید ایرانی
مهمان
سعید ایرانی

با سلام
پکیج ما خراب شده، فشار آب مرتب میاد پایین.
چکار باید کرد؟
لطفا راهنمایی کنید

بهنام نجم
مهمان
بهنام نجم

سلام ، آیا نیرو به شهرستان هم اعزام میکنید ؟ شهرستان سمنان .

دسته بندی ها
آخرین مطالب