انواع پکیج های زمینی شفیع زاده شرق / ۳S

شرکت شفیع سازه شرق

دلیل انتخاب پکیج های شفیع زاده شرق چیست؟

انواع پکیج های زمینی شفیع زاده شرق

 

معرفی شرکت شفیع زاده شرق:

شرکت تولیدی و صنعتی شفیع سازه شرق با پشتوانه ی بیش از سه دهه تجربه ی مدیریت به عنوان اولین تولید کننده پکیج های گازی آپارتمانی در ایران ، با اخذ اولین پروانه استاندارد تشویقی ملی ایران درسال ۱۳۸۵ و دریافت لوح تقدیر به عنوان واحد نمونه صنعتی سال های ۸۴ ، ۸۵ ، ۸۸ ، ۸۹ ، ۹۰ و همچنین به عنوان پیشکسوت نمونه سال ۹۱ و با تجهیز آزمایشگاهی مجهز به جدیدترین دستگاه تست پکیج ساخت شرکت مایکروپلن (Microplan) ایتالیا و اخذ اولین گواهینامه آزمایشگاه همکار (اکرودیته) در شرق کشور و دریافت لوح تقدیر تحقیق و توسعه (R&D) نمونه سال ۹۲ و نیز واحد نمونه منتخب استاندارد در سال ۹۳  ، تولیدات خود را تحت لیسانس شرکت یونیکال (Unical) ایتالیا با نام مشترک و بر اساس استانداردهای اروپا با نام تجاری ۳S به بازار ارائه می نماید.

اکنون نیز با توجه به مصرف بیش از حد استاندارد گاز در مصارف خانگی و قانون هدفمند کردن یارانه ها و واقعی شدن قیمت های حامل انرژی در جهت حفظ محیط زیستی سالم و سبز ، با ارائه و تولید جدیدترین محصولات شرکت یونیکال ایتالیا (بویلرهای زمینی و دیواری و پکیج های چگالشی Condensing) که به واسطه تکنولوژی و کیفیت بالا توانسته است بازارهای جهانی را تسخیر نماید با راندمان بالا و بدون آلودگی زیست محیطی در ظرفیت های ۲۴ الی ۹۰۰ کیلووات ارائه می نماید.

از دیگر پکیج های تولیدی این شرکت پکیج های دیواری معمولی تا ۳۲ کیلووات ، زمینی چدنی مخزن دار تا ۵۸ کیلووات و جدیدترین آنان پکیج ۱۱۶ کیلووات که جهت مدارس تولید شده و تا ۱۰۰۰متر مربع را پوشش می دهد می توان نام برد.

تاریخچه شرکت شفیع زاده شرق:

۱۳۶۰ : تاسیس بازرگانی شفیعی به عنوان اولین تولید کننده پکیج های گرمایشی در ایران

۱۳۶۸ : تاسیس شرکت سازه های صنعتی خراسان و اخذ اولین پروانه تولید پکیچ در ایران

۱۳۷۹ : تاسیس شرکت شفیع سازه شرق با همکاری دو شرکت ایتالیایی Ferroli و SARIgas برای تولید پکیج  های چدنی زمینی و دیواری

۱۳۸۳ : تولید و ارائه پکیج های زمینی پارس در ظرفیت های متنوع

در ساخت این محصولات از قطعات با کیفیت بالای ایرانی از جمله برنر و مبدل که توسط شرکت شفیع سازه شرق بومی سازی شده بود استفاده شد.

۱۳۸۴ : کسب لوح تقدیر به عنوان واحد نمونه صنعتی

همچنین در این سال محصولات جدید شرکت با استفاده از مبدل صفحه ای در انواع دیواری و زمینی طراحی و به بازار عرضه شد.

۱۳۸۵ : شروع همکاری شرکت شفیع سازه شرق با شرکت Unical ایتالیا

در این سال اولین پروانه استاندارد تشویقی در ایران توسط شرکت شفیع سازه شرق دریافت شد و این شرکت  برای دومین بارموفق به کسب لوح تقدیر به عنوان واحد نمونه صنعتی شد.

۱۳۸۶ : اولین ارائه دهنده دیگ چگالشی (کندانسینگ) در ایران و نصب اولین دیگ چگالشی در ایران در شرکت گاز ناحیه ۳ مشهد

۱۳۸۸ : کسب لوح تقدیر به عنوان واحد نمونه صنعتی

۱۳۸۹ : کسب لوح تقدیر به عنوان واحد نمونه صنعتی برای دو سال پیاپی.

۱۳۹۰ : کسب پروانه استاندارد اجباری پکیج نوعB (استاندارد ۵۳۶۳)

۱۳۹۱ : کسب لوح تقدیر به عنوان پیشکسوت نمونه صنعت و همچنین کسب گواهی تحقیق و توسعه

۱۳۹۲ : کسب اولین پروانه استاندارد پکیج چگالشی (استاندارد۱۴۵۵۳)و هم چنین پروانه استاندارد اجباری پکیج نوع C(استاندارد ۱۲۱۵۶)

در این سال شرکت شفیع سازه شرق اولین آزمایشگاه اکرودیته آزمون استاندارد پکیج (همکار موسسه استاندارد) در شرق کشور را راه اندازی نمود و موفق به کسب لوح تقدیر مرکز نمونه تحقیق و توسعه (R&D) شد.

۱۳۹۳ : کسب لوح تقدیر به عنوان واحد نمونه استاندارد و همچنین کسب پروانه استاندارد تعیین معیار مصرف و برچسب انرژی(استاندارد۱۴۶۲۹)

بازسازی و مدرن سازی و توسعه خطوط تولید پکیج های دیواری و زمینی و هم چنین انتقال تکنولوژی خط تولید پکیج های دیواری بطور کامل به همراه تجهیزات بازرسی و تست نهایی پکیج نیز در همین سال صورت گرفت.

۱۳۹۴ : کسب لوح تقدیر به عنوان واحد نمونه استاندارد

پکیج های زمینی شفیع زاده شرق:

پکیج های زمینی شفیع زاده شرق در مدل های TLP , TL , TLF , T , PARS به بازار عرضه شده است.

  • پکیج های زمینی سری TLP:

این نوع پکیج ها شامل مدل های ۳S TLP25,3S TLP30,3S TLP40, 3S TLP 50 در ظرفیت های ۲۸، ۳۵، ۴۶، ۵۸  می باشند. این نوع پکیج ها بدون فن و دارای مبدل صفحه ای می باشند. این نوع پکیج ها مجهز به پانل کنترلLCD می باشند.

  • پکیج های زمینی سری TL:

این نوع پکیج ها شامل مدل های ۳S TL25,3S TL30,3S TL40, 3S TL50 در ظرفیت های ۲۸، ۳۵، ۴۶، ۵۸  می باشند.

این مدل ها دارای ۲ پمپ، پانل کنترل دیجیتال با صفحه نمایشگر، مخزن آب گرم ۹۰ لیتری می باشند. این نوع پکیج ها بدون فن هستند.

  • پکیج های زمینی سری TLF:

این نوع پکیج ها شامل مدل های ۳S TLF25,3S TLF30,3S TLF40, 3S TLF50 در ظرفیت های ۲۸، ۳۵، ۴۶، ۵۸  می باشد.

این مدل ها دارای ۲ پمپ، پانل کنترل دیجیتال با صفحه نمایشگر LCD، مخزن آب گرم ۹۰ لیتری و مجهز به فن می باشند.

  • پکیج های زمینی سری T:

این نوع پکیج شامل مدل ۳S T100 می باشد. این نوع پکیج دارای ظرفیت حرارتی ۱۱۶ کیلوواتی می باشد. این نوع پکیج دارای ویژگی هایی مانند: تک پمپ بسیار قوی، پانل کنترل مکانیکی، مخزن آب گرم ۹۰ لیتری می باشد. همچنین مجهز به سنسور تشخیص کم آبی سیستم و قطع خودکار و قابلیت کارکرد با گاز طبیعی و گاز مایع می باشد.همچنین این مدل به ساعت برنامه ریزی نیز مجهز می باشد.

پکیج زمینی مخزن دار شفیع سازه شرق مدل t100

  • پکیج های زمینی سری PARS:

این نوع پکیج ها شامل مدل های  ۳S P25,3S P30در ظرفیت های ۲۸، ۳۵ می باشند.

این مدل ها دارای ۲ پمپ، پانل کنترل دیجیتال، مخزن آب گرم ۶۰ لیتری می باشند. این مدل ها مجهز به سنسور تشخیص کم آبی سیستم و قطع خودکار می باشد.این مدل مجهز به ترموستات دودکش و ترموستات آب گرم مصرفی می باشد. این مدل مجهز به سیستم آنتی فریز می باشد. همچنین قابلیت کارکرد با دو سوخت گتز طبیعی و گاز مایع را دارا می باشد.

پکیج زمینی مخزن دار شفیع سازه شرق مدل p25

جهت مشاوره فنی درخصوص پکیج های زمینی شفیع زاده شرق با شماره های زیر تماس بگیرید:

۰۲۱-۸۸۸۶۵۰۶۹

۰۲۱-۸۸۸۶۳۹۵۰

در این مقاله با انواع پکیج های زمینی شفیع زاده شرق آشنا شدیم. در این مقاله به بررسی و معرفی هر یک از مدل های پکیج های زمینی شفیع زاده شرق پرداختیم.

درج شده در

Leave a Reply

avatar
  تنظیم هشدار برای :  
هشدار برای
دسته بندی ها
آخرین مطالب