اطلاعات تماس

اطلاعات تماس تیک سرویس

اطلاعات تماس فروشگاه آنلاین تیک سرویس

شما مشتریان عزیز که در هر ساعت از شبانه روز قصد بررسی، تعیین ظرفیت و مقایسه در خصوص خرید و خدمات پس از فروش کلیه تجهیزات سرمایشی، گرمایشی و تهویه مطبوع را داشته باشید، میتوانید با یکی از روشهای اطلاعات تماس تیک سرویس که در زیر به آن اشاره شده است با ما تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان ما بصورت کاملا رایگان بهره مند شوید.

روشهای تماس با مرکز فروش و خدمات تیک سرویس:

  • تماس مستقیم تلفنی
  • ارسال پیام از طریق واتساپ
  • تماس از طریق پیج اینستاگرام
  • بازدید از طریق پیج آپارات

دفتر مرکزی : تهران ، خیابان طالقانی ، خیابان بهار جنوبی ، ساختمان بهار ، پلاک ۱۲۰

تلفن : ۸۸۳۰۰۹۵۱ ۸۸۸۶۳۹۵۰۸۸۸۶۵۰۶۹ – ۰۲۱
فکس: داخلی ۱۰۴

تلفن شرق و شمال تهران : ۲۶۴۵۴۱۶۹ – ۰۲۱
تلفن غرب تهران : ۴۴۶۷۵۱۶۲-۰۲۱

ایمیل: tikservice.co [at] gmail [dot] com

واتساپ تیک سرویس
اینستاگرام تیک سرویس
آپارات تیک سرویس

همچنین شما مشتران عزیز میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه عملکرد هر یک از تجهیزات سرمایشی، گرمایشی و تهویه مطبوع و همچنین نحوه خدمات مورد نیاز هر یک از این تجهیزات به وبلاگ تیک سرویس مراجعه نمایید.

مطالب وبلاگ تیک سرویس شامل بخشهای زیر میباشد:

در این قسمت اطلاعات بسیار مفید و ارزنده در خصوص انواع سیستم های سرمایشی و تهویه مطبوع و نحوه عملکرد هر یک از این تجهیزات ارائه شده است. انواع متون کاربردی در خصوص معرفی سیستم های مختلف، نحوه تعمیر و سرویس، قطعات و لوازم مورد استفاده تجهیزات سرمایشی ارائه میگردد.

شامل اطلاعات بسیار مفید و ارزنده در خصوص انواع سیستمهای گرمایشی و تجهیزات موتورخانه و نحوه عملکرد هر یک از این تجهیزات ارائه شده است. انواع متون کاربردی در خصوص معرفی سیستم های مختلف، نحوه تعمیر و سرویس، قطعات و لوازم مورد استفاده تجهیزات گرمایشی ارائه میشود.

در این بخش، اطلاعات به روز شده و اخبار روز مربوط به تاسیسات و استفاده از انرژی های نو ارائه میگردد.